Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ciki ez így? (Kérdésed túl...

Ciki ez így? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

20-on felül ősszel várhatóan fősulira megyek. Gondoltam csinálok facebook-ot hogy tudjam majd tartani a kapcsolatot a jövőbeni csoporttársakkal.

Csak éppen kb. 10-15 ember van akiket bejelölnék addig és az elég kevés, de a középsulis ismerősöket egytől egyig utálom, általánosból nem tartom senkivel a kapcsolatot már, meg távoli ismerősöket amúgy sem akarok, csak hogy legyen.

Nem bízom az emberekben, magamnak való is vagyok, és így eleve hátrányból indulhatok, mert "nézd már milyen gyér a fésze"?

Egy csajt is jó lenne szerezni, de így?



2014. ápr. 9. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
az a ciki, ha ezt cikinek tartod
2014. ápr. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül tartom cikinek, de szerintem másoknál ez úgy jön le.
2014. ápr. 9. 22:48
 3/10 anonim ***** válasza:
azok az óvodások, ne törődj velük
2014. ápr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Látod pont ez a baj! Ki a frászt érdekel, hogy milyen a másik "fésze"? Én az ilyenre szarok rá, felőlem lehet egymillió ismerőse, de minek?

Én is csak olyanokat veszek fel ismerősnek, akit tényleg ismerek (osztálytársak stb.)

Ez a Facebook világ...

2014. ápr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Teljesen lényegtelen hány ismerősöd van. Nekem is 100 alatt van, de nem érdekel, minek jelöljek be mindenkit?
2014. ápr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Rejtsd el az ismerőseid számát és személyét, ennyire egyszerű.. ;)
2014. ápr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
amúgy ha érdekel meglehet oldani h ne lássa más az ismeröseid és asszem igy a számát se látják:D
2014. ápr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 PearlDiver ***** válasza:
Nekem nagyon sok ismerősöm van de a harmadukat helyből eltávolítanám, ha nem lennék hozzá lusta. Teljesen mindegy, hogy hány ismerősöd van... ha 20 éves elmúltál, az a ciki, hogy ez neked gondot okoz...
2014. ápr. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ha érdekel, én sohna meg nem nézem, hány ismerőse van valakinek. mikor bejelöl, az esetleges közös ismerősöket végignézem, hogy rájöjjek, vajon honnan is ismerhetem (ha rögtön nem egyértelmű), és esetleg megnézem a "falát", hogy mennyire őrült posztolgató, mennyire megy az idegeimre, ha elfogadom a felkérést. mást nem nézek és nem is érdekel, hogy szám szerint hány ismerőse van. meg ha új profil, akkor amúgy is általában kevesebb az ismerős. szóval nem kéne ezt cikinek érezned. csak nyugi. egy lányt se zavarna szerintem a dolog, már ha az a lány kicsit is értelmesebb.


21/l

2014. ápr. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 50 ismerősöm van facebookon, a saját osztálytársaimnak nem igazolok vissza, nem olyan személyek, akikkel megosztanám azokat a dolgokat, amiket kirakok, még ha azok csak zenék, és egyéb olyan dolgok, amik nem személyesek.
2014. máj. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!