Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Jobb oldali mellékhere tövében...

Jobb oldali mellékhere tövében kemény csomó, bal oldalo herén visszértágulat jelei. Valakinek tapasztalat, tanácsok? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Tehát, 22 éves férfi vagyok. Néhány napja heretályi fájdalmakra lette figyelmes, így végülis megvizsgáltam magam. Az interneten olvasható források alapján az alábbi tüneteket észleltem:

A bal oldali herém alacsonyabban helyezkedik el, valamint határozottan nagyobb érkötegen függ, mint a jobboldali, innen gondolom, hogy visszeresség lehet.

A jobb oldali herém elhelyezkedése normális, azomban a mellékherén (vagy annak tövében, nem érzem pontosan) egyértelműen egy gombostűfejnyi, kemény csomó érezhető.

A legrosszabb eshetőség(ek)re már felkészültem, rendesen sikerült is megrémítenem magam. Időpontom jövő hétre van urológus szakorvoshoz, addig viszont egyre jobban gyötörnek a kétségek, ezért kérem, akinek van tapasztalata, legyen kedves és ossza meg velem!


2014. máj. 4. 12:54
 1/1 mateusz1997 válasza:
Nekem is ilyen volt csak olyan csomóm nincs és azt mondta nekem doki, hogy herevisszerességem van. Nekem még annyi tartozik a dologhoz, hogy néha puhábbak néha keményebbek a heréim. Neked hasonló megfigyelésed nincsenek?
2014. jún. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!