Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy fiú körülmetélés után tud...

Egy fiú körülmetélés után tud még szexelni, és kielégíteni magát is? Miben lesz más utána?

Figyelt kérdés

Nem értek hozzá, csak kíváncsi vagyok és nem találtam ilyen választ, gondolom mindenki tudja, és igen a válasz. Lehetőleg normálisan válaszoljatok kérlek!

Előre is köszönöm!:)



2014. máj. 5. 20:19
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
66%
Igen ,mindent tud .De miért érdekel ennyire .
2014. máj. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

A barátom miatt.

2014. máj. 5. 20:29
 3/31 anonim ***** válasza:
75%
Persze, hogy tud.
2014. máj. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2014. máj. 5. 21:24
 5/31 anonim ***** válasza:
58%
Miért a barátod körülmetélt? Igen, mindenre képes amire a körülmetéletlen fiú, csak egy kicsit másképp.
2014. máj. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
56%
Miben lesz más? Nem fog mozogni a bőr rajta. Nem lesz kellemetlen szaga estére.
2014. máj. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
74%

A világon a felnőtt férfiak mintegy negyede körülmetélt... Az amerikai férfiak több mint 85%-nál elvégezték, elsősorban megelőző egészségügyi beavatkozásként.

„A körülmetélésről kimutatták, hogy a férfiakban csökkenti a HIV, a herpes simplex vírus-2 és a HPV fertőzések valószínűségét, valamint a genitális fekélyét, partnereikben pedig a HPV fertőzés, a trichomoniasis, a bakteriális vaginózis és a genitális fekély kockázatát."


Forrás:


[link]


[link]

2014. máj. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
35%

A vilagon a felnott ferfiak tobb, mint 85%-a NEM korulmetelt, az USA-ban es a tobbi olyan allamban, ahol egeszsegugyi okokbol csinaltak nagy tomegben korabban, mar egyre kevesebbet vegeznek, mert nyilvan latjak a sok problemat, amit okozhat. Amiket pl nekem is okoz, nekem is problemaim vannak miatta.

Kedves kerdezo, a maszturbalastol kezdve a szex elvezeten at a kulso romlasaig sokminden karat latja a fityma eltavolitasanak.


A HPV virus ellen van mar oltas, a danok par eve kikutattak, hogy a HPV es a HIGIENIA kozott van osszefugges. Europa kozepen mindenkinek van szappan es viz.


Miert kellene a baratodat korulmetelni? Ha van lehetoseg, hogy ne kelljen az egesz elobort eltavolitani (ha esetleg szukulet van, ami a leggyakoribb) akkor igyekezzetek a leheto legtobb fitymat megtartani, nem veletlenul van ott.


Rajtam kivul sokan masok is beszamoltak, beszamolnak arrol, mennyivel lett rosszabb a szex es a maszturbalas, mint korabban, eloborrel.

Akik itt dicsoitik ezt a barbar csonkolast, azok vagy jol jartak a korulmetelessel, vagy siman trollok, de egy biztos: Ha a vegen elegedetlen valaki az eredmennyel, akkor itt a metelespartiak kozul senki nem fog szemelyesen odaallni es vallani, hogy "igen, en ajanlottam".

2014. máj. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
9%
Utolsó két válasznak mi köze van a kérdéshez?
2014. máj. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Azt mondják hogy hosszútávra jobb lenne neki.

2014. máj. 6. 15:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!