Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » TB-s körülmetélésnél lehet...

TB-s körülmetélésnél lehet altatást kérni?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mennyit kell érte pluszban fizetni?

2014. ápr. 29. 16:30
1 2 3
 1/27 acelsziv ***** válasza:
69%
Egy nyisszantásnál komolyabb beavatkozásokat is helyi érzéstelenítéssel végeznek. Az altatás kockázatos.
2014. ápr. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Miért kockázatos?
2014. ápr. 29. 17:01
 3/27 anonim ***** válasza:
68%

Azoknak kockazatos, akik 80evesek es volt ket infarktusuk korabban. Neked nem annyira kockazatos, csak egyszeruen nem szeretik az orvosok. Kell hozza egy anesztes, kell a draga altatoanyag, figyelni kozben is meg utana is, tobb macera. Ezert nem szeretik.


Ami viszont kockazatos, az maga a mutet. Nekem csinaltak teljes korulmetelest es gyakorlatilag tonkretettek vele. Szoval szerintem a leheto legtobb elobort tartsd meg, ne vagasd le az egeszet, ha lehet.

2014. ápr. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
61%

Az altatás minden korosztálynál kockázatosabb egy sima érzéstelenítésnél, mert többféle gyógyszert adagolnak egyszerre. Sokkal több szövődménye is lehet a szédüléstől a szabálytalan szívverésig. Ezért nem javasolják rövidebb műtéteknél, hiszen megterhelőbb a szervezetnek.

Ettől függetlenül kérdezd meg az orvosod, hátha megoldható valahogy!

2014. ápr. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
50%

5 ös ennél sokkal többről van szó,mert ha csak erről lenne

senkit sem altatnának el .A lelki trauma mindennél nagyobb tud lenni .Már maga az is az,hogy a fiatal fiuk ezt közöljék otthon.Egy orvosi vizsgálattól rettegnek ,fel húzza e a doki,vagy nem .Akár örökre gátlásosak maradhatnak ,nyomot hagy bennük.

2014. ápr. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
63%

Felesleges, mert helyi érzéstelenítésben teljesen el lehet érzésteleníteni, semmit nem fogsz érezni.


Az altatásnak sokkal nagyobb a kockázata, mint a körülmetélésnek.

2014. máj. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem a korulmetelesnek van nagy kockazata, mivel kb minden otodik korulmetelt elegedetlen az allapotaval.

En is ilyen vagyok, tapasztalatbol beszelek.

Arrol viszont nem hallottam, hogy minden otodik ember, vagy meg tobb panaszkodott volna utolag evekig az altatasara.

2014. máj. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
33%

Te komolyan teljesen félre vagy tájékoztatva. Egy műtétnek nem úgy mérik a kockázatát, hogy utána hány ember panaszkodik rá! Ezt küldd be valami vicc újságba!

A körülmetélésnek elenyésző a kockázata. Az altatásnak is kevés, de kb 2 nagyságrenddel nagyobb. Felesleges altatást kérni, mert semmit nem fogsz érezni a műtét közben.

2014. máj. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
33%
15 percre minek altatnának el? amúgy adnak pár injekciót p*csödbe, aztán semmit se érzel
2014. máj. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
30%

Nekem csak rossz dolgokat hozott a korulmeteles, gyakorlatilag tonkretett.

Ennyit a hibaszazalekrol.... ha csak 1% a hiba, de az TE VAGY, akkor nem erdekel, hogy a tobbiek jol jartak.


EN nem jartam jol. Ez van. Ez teny.

2014. máj. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!