Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körbemetélés,16 évesen,...

Körbemetélés,16 évesen, altatásban?

Figyelt kérdés
mi a véleményetek ? volt akit már altattak körbemetéléskor..főleg ilyen idős korban..?

2014. máj. 6. 09:58
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
52%
Minek metélnek körbe? Vallás?
2014. máj. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Igen, volt. (Még most is) 16/F
2014. máj. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Fitymaszűkület miatt.
2014. máj. 6. 10:26
 4/21 anonim válasza:
92%
Nekem olyan 12-13 évesen volt asszem,altatással volt.
2014. máj. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
42%
basszus ehhez minek altatás?
2014. máj. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
66%

5 ös hogy ehhez minek altatás ? Majd ha téged metélnek megtudod .Ahol bőven van altató orvos ,ott az altatás nem gond .Mivel fiatal korú vagy ,nagy esélyed van rá .Náladnál fiatalabbakat csak altatásban műtenek .

Nem légből kapott a válaszom,nagyon sok fiút megkérdeztem ez ügyben .

2014. máj. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 szamo77db ***** válasza:
88%
Vesekővel feküdtem urológián és volt ott egy fiú fitymaszűkülettel, őt elaltatták. Elvitték, kb. 20 perc múlva már hozták is vissza. A műtétet átaludta, de ébredés után nagy fájdalmai voltak. Sajnos a fájdalmat - úgy tűnik - nem lehet megúszni! Az altatógáztól pedig rettenetesen szédült. Nem megijeszteni akarlak, hanem információval ellátni, hogy dönthess!
2014. máj. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
61%

"5 ös hogy ehhez minek altatás ? Majd ha téged metélnek megtudod ."


Ha nem altatnak, akkor se érez belőle semmit az ember.

2014. máj. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
63%

16 éves korban már ritkán altatnak,csak kérésre.Fitymaszükületet is csak súlyos esetben kell metélni,csak sok orvos mivel tb támogatott a beavatozás erre akarja rávenni a betegeket.Sokan beszólhatnak ha meglátják hogy metélt vagy,sokaknak nem tetszik a látvány sem és kb fél cm-1 cm vel is kisebb lesz a péniszed.


Körülmetélés ráadásul 4-6 hét alatt gyógyul.



Én a helyedben a többi lehetőséget is megnézném,mint a zplszika,fityma plasztika,bemetszés.Fityma plasztikánál is csak lazítanak a fitymán,nem vágnak le a fitymából.Gondold át alaposan szerintem.


Mennyire nem tudod hátra húznia fitymád rendesen?


Altatás meg azért jobb mert nem éppen kellemes amikor a péniszedbe tűt szúrnak.

2014. máj. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%

"Sokan beszólhatnak ha meglátják hogy metélt vagy,sokaknak nem tetszik a látvány sem és kb fél cm-1 cm vel is kisebb lesz a péniszed. "


Ez mekkora baromság, már ne is haragudj. Ki szólna be? Normális ember nem mutogatja úton útfélen a fütykösét. És azzal az 1 centivel mi történik, elpárolog?

2014. máj. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!