Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen gyakran maszturbáljak/ö...

Milyen gyakran maszturbáljak/önkielégítsek?

Figyelt kérdés
12 éves korom óta,majdnem napi szinten önkielégítek.Most 15 vagyok... Ez valamilyen befolyással lehet a jövömre?Vagy esetleg,nem kellene ilyen sürün?

2014. máj. 7. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
annyiszor csináld, ahányszor jólesik. nem kell ezt túlkomplikálni.
2014. máj. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!!!

Most kapsz tõlem egy zöld újjacskát! :)

2014. máj. 7. 23:59
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Nincs befolyással a jövődre, csináld amennyiszer akarod! Az viszont fontos, hogy ne a gyorsaságra törekedj, hanem arra, hogy 1-1 alkalom minél tovább tartson!
2014. máj. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én 35 vagyok, minden reggelt így nyitok és minden estét vagy így vagy a feleségemmel zárok...
2014. máj. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A mennél tovább tartson,az bőven elég 15-20 percesnek .

Ennek is megvan a hátulütője ,csak sokan erre már nem gondolnak .Írták már jó páran,1 óra hosszant is elhúzták,ide meg kérdésként mitől fájnak a tökeik,és az alhasuk is .Hát attól hogy a testét működését senki sem tudja becsapni .

2014. máj. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ahogy írták, minden oké, annyit masztrubálsz, amennyi jól esik. Semmiféle hatással nem lesz ez a későbbi nemi életedre. Esetleg tényleg azt érdemes közben észben tartani, hogy ne egy perc alatt akarj elmenni, mert azt bizony megszokhatja a szervezeted, hanem próbáld 15-20-25 percesre nyújtani. Úgy a szex is sokkal jobb lesz majd, de a maszturbálás is, pláne, ha közben fel is vagy izgulva, nem csak gépiesen csinálod. :)

20/F

2014. máj. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is minden nap
2014. máj. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!