Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan ne tapadjon le a fitymám?

Hogyan ne tapadjon le a fitymám?

Figyelt kérdés

14 vagyok, és le van tapadva a fitymám, valamint lila a makkom.

Kicsi koromban is volt, akkor a doki felszedte vagy mi XD

Most megint, de úgy képzeljétek el:

A pénisz felülnézetből magyarul kör alakú.

Tegyük fel hogy felnegyedeljük a kört.

Na egy ilyen negyedrész már sikeresen feljött úgy, hogy látom a makk alatti részt is!

Szerintem ez már jó, lehetséges hogy ha megkezdtem, akkor ott már tovább fog felszedődni?

Langyos vízben szoktam húzogatni, meg megmosni, meg olyan 2-3 naponta recsizni :DD

Feljöhet orvos nélkül az a 3/4 rész? :DD



2014. máj. 8. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

szia

én rábíznám inkább az orvosra nehogy valami problémát okozz azzal ha valahol felsérted nehogy elfertőződjön!!

2014. máj. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Ha tényleg letapadásod és nem fitymaszűkületed van, akkor otthon is megpróbálhatod hátrahúzni nagyon óvatosan! De a helyedben inkább megmutatnám orvosnak a biztonság kedvéért!
2014. máj. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
Ezt otthon is megoldják a fiuk maguknak.Legalább 8 ról tudok ,aki nem ment ezzel orvoshoz .De tudok olyanokat is ,akik orvoshoz mentek,nem írom le mit éltek át utána.
2014. máj. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Letapadás, látszik, nem fitymaszűkület, mert egy részén már teljesen látom a makk alatti vékonyabb részt,

meg amúgy ne úgy képzeljétek el, hogy makk felénél kb. van letapadva, hanem lent, majdnem fel tudom húzni a makk alá teljesen, kevés lenne, csak pont ott a határnál tapadt le, de egy rész akkor is feljött, na mindegy köszi

2014. máj. 10. 14:31
 5/5 A kérdező kommentje:
Akik üzenet küldtek, azoknak is köszi, de szerintem maradok egyenlőre a langyos víz és fokozatosság módszerénél :DD
2014. máj. 10. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!