Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után mennyi idő...

Körülmetélés után mennyi idő mire kiesnek a varratok?

Figyelt kérdés
Lassan 3 hete hogy műtöttek,a gyulladásom fele le is lohadt,de a varratok eléggé tartják magukat...1-2 kisebb darab már kiesett,de azóta semmi változás.
2014. máj. 9. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Pontosat nem tudok,de ezt az időt sokallom már.Mit mondott a doki a műtétnél .Na ez az amire senki sem emlékszik ,örül ha szabadul.Ennyi idő után már más műtéteknél is megvan a varrat szedés .Kérdés,téged milyennel varrtak,mert vannak felszívódók is .Nem addig már kontrollra kell menned,menjél vissza kérdezd meg a dokit .

Vagy azon a szakrendelésen ahol voltál,egy másik dokit.

2014. máj. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem kb 10 nap után már egy sem volt bent. Érdemes lenne visszamenni a dokidhoz.
2014. máj. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Nekem az egyik lyukbol 20 ev utan esett ki a varrat, szoval valtozo ez is :o
2014. máj. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha 20 év után esik ki egy varrat, az talán már nem az orvos hibája, nem...?
2014. máj. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat, amikor van egy pici letapadas, amirol nem latod, hogy letapadas, a maradek kis fityma a koronaarokra van ragyogyulva, csak, mivel a masik oldalon (egyenetlen vagas) meg nincs ott a koronaarok (borhid miatt) nem tunik fel, csak, amikor lerangatod es talalsz egy varratreszt, akkor de, az orvos hibaja. Teljesen cikkcakkos vagas, megmaradt lyuk, szerintem ez nem az en hibam... mar bocs
2014. máj. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!