Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után mikor...

Körülmetélés után mikor jönnek ki végre a varratok?

Figyelt kérdés

Három hét és három nap telt el a műtét óta. A doki azt mondta hogy nem felszívódó varratot használt, hanem olyat ami majd magától ki fog pödrődni. Szorgosan nyomkodom kamillába is (pedig az asszonyt nem is úgy hívják)

És nem is kell visszamenjek a dokihoz. (szűkület miatt volt szükség a beavatkozásra)

Egyik oldalt már több varrat is eltűnt, da a másik oldalon meg sem moccannak azok a szúrós damilok (ahhoz hasonlít). Szorosan át vannak hurkolva... Fórumokon azt olvastam két három hét alatt már teljesen gyógyul a heg, és a varratok is kijönnek. (vagy feloldódnak, ha olyan)

Nektek meddig tartott?


2010. dec. 13. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha magától nem esik ki, akkor fogj egy csipeszt és szedd ki magad! 2-3 hét alatt már ki kellett volna esniük.

Azonban nem lehetett volna bemetszéssel, vagy részlegessel megoldani a problémát, vagy csak te nem akartad, esetleg a dokid téged sem tájékoztatott az egyéb alternatívákról?

2010. dec. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Súlyos volt a szűkület sajna, állandóan kisebesedett, és csúnya volt már ott a bőr is (megvastagodott, kifehéredett) ezért én is azt gondoltam hogy jó lesz így. Gyerekkoromban csináltak bemetszést, de a későbbiekben újra előjött a szűkület. Úgyhogy nem bántam.

Sokáig szenvedtem vele. Most jobb...

2010. dec. 13. 18:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Értem... Hát sajnálom! :(

De a lényeg, hogy ha te úgy érzed, hogy így sokkal jobb lesz az életed, akkor sajnos nem volt más megoldás... Hány éves vagy am?


A varratokat meg szerintem nyugodtad fog meg és szedegesd ki csipesszel, ahogyan azt mások is teszik, különben bennemaradhat, és volt már akinek ebből bonyodalma származott. És ennyi szenvedés után azért már nem hinném, hogy továbbra is akarsz vele szenvedni, mert akkor még így sem lesz jobb :s


Amúgy neked a doki feszesre csinálta, vagy azért hagyott egy minimális mennyiséget, ami mittudomén rásimulhat a makkod aljára? Fékedet is eltávolította? Szikével, elektromossal vagy lézerrel csinálta?

2010. dec. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

36.

Hagyott rajta valamennyit, pilledt állapotban takar vmit.

Lézer volt szerintem... berregett, és égetett brrrrr...

2010. dec. 13. 19:28
 5/6 A kérdező kommentje:

36 years old.

Hagyott rajta valamennyit, pilledt állapotban takar kicsit.

Lézer volt... berregett, és égetett brrrrrr...

A féket nem távolította el, de igazított rajta (mondta) hetekig duzzadt, gyulladt volt, vizeléskor néha fájt is a féknél, de pár napja már OK.

2010. dec. 13. 19:34
 6/6 A kérdező kommentje:
Hoppá! Mit én csinálok?
2010. dec. 13. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!