Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után, meddig...

Körülmetélés után, meddig tart a fájdalom, meddig vérzik, meddig lesznek bent a felszivódo varratok?

Figyelt kérdés

Hello!

Hétfőn lettem körülmetélve,már a 3dik nap tellet el,és még mindig érzékeny a makkom,gyakran vérzik,és fáj a seb...

meddig tart ezaz érzékenység és a fájdalom?


2011. jún. 1. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
wáá,ez már nekem fáj.. mért kellett ez neked? amúgy szerintem 2 hét..
2011. jún. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azért kellet,mert hirtelen nőtt a péniszem,és a fityma nem nőtt vele ezért kellet,de amugy jobb emgoldás a részleges körülmetélés...csak az orvosom nem akart azzal vacakolni
2011. jún. 1. 20:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Na fa*za. Igy akarjak én kés alá feküdni a naiv bemetszés hozzáállásommal.
2011. jún. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
14..és később olvastam csak utána hogy azzal jobb lett volna,aztmodnta h az segíthet én meg elhittem.De egyáltalán nem ez a kérdés,hanem a gyógyulás.
2011. jún. 2. 07:25
 5/6 anonim válasza:
15%

Az én faszomat senki sem faraghatná késsel!

Én is 14 vagyok mellesleg, ezt te megengedted?

2011. jún. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
11%

Csak fogom a fejem, kedves kérdező.... én 7 éves voltam, amikor megcsinálták és én akkor nem szólhattam bele... mert még pici voltam és engem is teljesen körülmetéltek, pedig nekem is csak részleges kellett volna, most jól ki van száradva meg iszonyú ronda az egész és fáj is, amikor használnám.... hát nem vagy valami okos, ne is haragudj, hogy nem figyeltél erre oda....

"nem akart vacakolni" hát hallod, iszonyú nagy barom vagy, tényleg

2011. jún. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!