Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Jól gondolom, hogy zsírcsomó...

Jól gondolom, hogy zsírcsomó volt?

Figyelt kérdés

A herémen volt egy kezdetben fekete bors nagyságú fehér csomó, először kb. egy - másfél éve vettem észre. Ez az utóbbi időben (3-4 hónap) megnőtt olyan félig kifejlett borsó nagyságúra. Ma este vettem észre, hogy kissé érzékeny lett a környéke, és a teteje olyan, mint a pattanásnak.

Vette egy steril tűt, és a tetejét megpöckölve kijött belőle valami fehéres-sárgás sűrű anyag, meg egy fényes tok. Zsírcsomó lehetett?

Fertőtlenítettem meg minden, úgyhogy most elvagyok, csak érdekel, mi lehetett ez!


26/F



2014. máj. 11. 01:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Hello!

Valami olyasmi volt. Így látatlanban (plusz hogy nem is vagyok orvos) nem merek biztosat állítani, de valami pattanás szerű dolog lehetett. Ha kinyomtad és kitisztítottad rendesen, akkor semmi gáz, minden rendben lesz. :)

2014. máj. 11. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Aha,elképzelhető .
2014. máj. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!