Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Érdemes lenne bevállalni a...

Érdemes lenne bevállalni a beavatkozást? Lányok, titeket mennyire zavar? Mennyire kellemetlen ez a beavatkozás? Van valakinek már tapasztalat róla?

Figyelt kérdés
A péniszemen illetve a herezacskómon apró,úgynevezett zsírcsomók vannak. Elmentem vele az orvoshoz,megmutattam neki,azt mondta,hogy az egészségre nézve nem jelent semmi problémát,a legtöbb embernél előfordul. Mondta,ha mégis nagyon zavar,akkor lézeres beavatkozással teljesen meg lehet szüntetni. Igazából csak esztétikai hibája van. Az azonban engem jobban zavar,hogy néha valamelyik jobban "begyullad" és olyan pattanásszerű lesz.

2013. szept. 28. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem azok nem is zsírcsomók,hanem fordyce pöttyök .

Ezért is mondta azt a doki,amit mondott.

2013. szept. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy mennyi van, és hol van. Nekem is van, de nem okoz esztétikailag sem nagy problémát. Ha zavar csináld meg, fájdalommentes.
2013. szept. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!