Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A maszturbalas befolyasolja a...

A maszturbalas befolyasolja a fitymaszukuletet?

Figyelt kérdés
FItymaszukuletem volt/van , ma voltam az urologusnal es o felhuzta a bort (azt mondta ,hogy nincs fitymaszukuletem) es amiutan o felhuzta utann en is fel tudom huzni , de amikor merev a peniszem a makk nm jon ki , ekkor is hatra kell huzni? Felek hatrahuzni ,mert egyszer amikor hatrahuzta felcsavarodott, igaz ,h akkor tul erosen hatrahuztam.De akkor szerencsere elmentem egy sebeszhez es visszatudta huzni. Amikor merev a peniszem probalkozhatok hatrahuzni?A maszturbalas lehet baj ,ha akkor nm huzom hatra a fityjmat?
2009. dec. 29. 19:31
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
es 15/F
2009. dec. 29. 19:31
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hülye az urológus, ha már sebész is kellett hozzá, és szerittnem még így sem fitymaszűkület. Legtöbb esetben azt mondanám, hogy "tornáztasd", de ha nem vagy elég óvatos, baj lehet belőle. Normális esetben akadály nélkül hátra kellene csúsznia a fitymának még mereven is.


Fordulj egy másik orvoshoz.

2009. dec. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
szerittem = szerinte
2009. dec. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hátr kellene de nem teljesen mert ha merev a fityma akkor a bőr feszül, nekem is csak makkig jön le
2009. dec. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
előzö vok (ha áll akkor)
2009. dec. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

Vigyazz az ilyenekkel, egyaltalan nem kell senkinek se korulmeteltetnie magat, vannak civilizalt modszerek, kremek, bemetszes, plasztikak, vagy reszleges meteles.

Kerdezz ra, ha az orvos ragaszkodik a teljes korulmeteleshez, akkor hagyd ott!

Nekik az a legegyszerubb, de a baratom peldajan latom, mennyi bajt, gondot okoz napi szinten a rosszul sikerult korulmeteles, amibol meglepoen sok van egyebkent....


Az ilyen neten "segitoktol" meg az isten mentsen...

2010. jan. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
Ez a hely arrol szol, hogy jonnek a kerdesek es IDE irjuk a valaszokat, hogy masok is okuljanak belole. Aki nem ezt teszi, az mar eleve gyanus! Miert kell elvonulni privatba? Csak nem korulmeteles reklamozni, mint egyeduli megoldast, megint?
2010. jan. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Először is bocsánatot kérek tőled hármójuk nevében, illetve az előbbi hangnememért!

Hogy megbizonyosodjunk, mi a helyzet, feltennék neked ITT, NYILVÁNOSAN, néhány kérdést.

_ Leírásodból azt veszem ki, hogy petyhüdt állapotban hátra tudod húzni a makkodat! Ez nálad mennyire okoz problémát? Ekkor fáj a fitymád?

_ Ha merev a hímvessződ, akkor nem jön ki a makkod? Semennyire sem?

Ekkor próbáltad hátrahúzni, vagy abszolúte nem mered?


_ Hogy lehet az, hogy sebész kellett a visszahúzáshoz? Annyira erősen húztad hátra a fitymádat, hogy az a makk mögött ragadt és ekkor bemerevedett, így össze kezdte szorítani a makkodat? (Az a parafimózis...)

_ Hogy érted azt, hogy "felcsavarodott"? (Ezt fejtsd ki részletesebben, mert számomra ez nem világos.)

_ A fitymád alapesetben hosszabb, mint a makkod? Tehát túléri a makkod végét?


_ Szoktál fitymatágító gyakorlatokat végezni, vagy erről még nem is hallottál?

_ Szoktál magadon önvizsgálatot végezni? Ha igen, milyen rendszerességgel?


_Még az életkorod mellé jó lenne, ha mondanál egy testmagasságot, testsúlyt ill. hogy milyen testalkatod van, már amennyiben még megszólalsz itt, és nem gond. (Nem lennék meglepve, ha megingott volna a bizalmad ebben a fórumban.)


Nem mondom azt, hogy üzenj priviben, mert az csak olaj lenne a tűzre. Hogy innentől akarsz-e válaszolni valakinek, és valahogy, hogy azt milyen formában ill. fórumon xtül teszed, ez terád van bízva.


NE HAGYD MAGAD SENKI ÁLTAL BEFOLYÁSOLNI!!!

Próbáld megőrizni a tisztánlátásodat!



Ha netán nemm jelentkeznél itt többet, (azon se csodálkoznék...) megértem, ebben az esetben jó egészséget kívánok neked.


Üdv: EE

2010. jan. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
amikor furdok a peniszemen a bort teljesen hatra tudom huzni. Nem merem hatrahuzni merev allapotban ,mert egyszer hatrahuztam es felcsavarodott a bor , mint a hajastesztan. Akkor elmentunk a sebeszhez es o vissza tudta huzni es mondta , hogy tornasztassam a peniszem. En tornasztattam is, de nem tudtam hatrahuzni es elmentunk az urologushoz, aki hatra huzta nekem , akkor fajt egykicsit, es azt mondta, hogy nincs fitymaszukuletem. Azota en is hatra tudom huzni, de amikor fel van allva akkor a bor fedi a makkomat. Nem merem hatrahuzni, mivel felek, hogy ujra felcsavaradok. MIt tegyek? Kerlek segitsetek! Egyebkent 170cm es 61kg vok.
2010. jan. 20. 18:01
 10/14 anonim ***** válasza:

Már bocs ha hülyeségnek evszed de sztem menj el vagy te vagy szüleiddel és vegyetek vmi síkosítót -- > ebből fülpiszkálóra kenj egy picit és azt juttasd be a fityma és a makk közé ekkor majd picit jobban fog csúszni . ( De az első húzás az lassan nehogy fájjon . ) Kezd el tornáztatni.

Előre is sok szerencsét !!!!!!!!

2010. jan. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!