Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Voltaren kup mikor alkalmazható?

Voltaren kup mikor alkalmazható?

Figyelt kérdés

A tegnapi nap diagnosztizálta az urológus a kezdődő prosztata illetve mellékhere gyulladást, kaptam 20 szem Voltaren kup-ot illetve antibiotikumot 30 szemet...

Napi egy kup kell, de nem tudom hogy mikor érdemes, használni, illetve felhelyezés után mennyi idő után lehet nagy dolgot végezni.



2014. máj. 23. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
A fájdalom és a gyulladás ellen szokják használni, de eléggé szemét. Jobb a Ketonal 100mg-os.
2014. máj. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
1 es ,majd a doki eldönti,melyik a jó gyógyszer.A kúpok gyorsan felszívódnak ,ezért is írta .
2014. máj. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a kúpot általában este szoktam használni. Így reggel már tudok székelni. Mindenképpen székelés után használd, hogy legyen ideje felszívódni.
2014. máj. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kedves kérdező nekem nem igazán használ a Voltaren kup felvenném a kapcsolatott veled lacuska51@gmail.com irhatsz
2018. aug. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!