Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 10 cm hosszú a péniszem és 15...

10 cm hosszú a péniszem és 15 éves duci srác vagyok. Nagyon gáz? A többieknek szerintem nagyobb van?! Küldhetek képeket is!

Figyelt kérdés
2014. máj. 25. 09:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
175 cm magas vagyok és 88 kilo! Apám 170 centi. Már kb 2-3 éve van fanszörzetem de a többi helyen ( láb, has) még csak most kezdtem el szőrösödni, az arcomon még csak épp hogy van egy kis bajusz!
2014. máj. 26. 14:57
 12/14 anonim válasza:
Jöhet a kép.
2014. máj. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Aláb,has,arc nem is fontos annyira,mert valaki eleve nem lesz szőrős hasú,vagy nem lesz dús arcszőre,a fan és hónaj szőr a lényeg.


De annyira alacsony sem vagy,igaz magas sem,igen akkor tényleg nem nagy a péniszed,de még ha 2 cm-t nőne akkor már az átlagba tartoznál.MÉg nőhet azért,de ki tudja.

2014. máj. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Igen 15 évesen azért nagyobb szokott lenni,mint 10 cm.

De a felnőtt átlag 12-16 cm,és azért 14-15 cm már meg van magasabb,fejlettebb 15 éveseknél is.


És lanakdtan mennyi a péniszed?


Meg próbálj meg kicsit fogyni az is segíthet.A duciknak kisebbnek is látszik a dákójuk.

2014. máj. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!