Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi a véleményetek Dr. Fekete...

Mi a véleményetek Dr. Fekete Ferenc urológusról?

Figyelt kérdés
Volt már nála valaki közületek, mik a tapasztalatok?
2014. máj. 26. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Én voltam már nála és nagyon pozitívak a tapasztalataim. Segítőkész volt és nem sajnálta rám az idejét, mindenről alaposan tájékoztatott.
2014. máj. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Prosztatagyulladás miatt voltál? Meg is tudott gyógyítani?
2014. máj. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%

En meg regen kerdeztem tole mailben dolgokat, de nagyon szukszavu es semmitmondo valaszai voltak. (mailek valaszolasaval nem keres penzt, ez ertheto, de ha mailben nem felel megnyugtatoan a kerdeseimre, akkor meg en nem jutok el oda, hogy barmi modon is fizessek neki ugyebar.)

Lattam videofelvetelt a neten, ahol nem volt tul meggyozo szakmailag, plusz sokan irjak, hogy nem az igazi. Ezzel egyutt paran azt is irjak itt, hogy jo szakember.


Na de ahol a kezfogas is 5 rongy plusz AFA, ott kell is, hogy legyen valamennyi szakertelem es valamennyi elegedett paciens.

2014. máj. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
57%
A netes urológusok nem nagy zsenik, a jó orvosnak nem kell magát hirdetnie az orvostudakozón, bár tény hogy sok elkeseredett páciens jól fizető ügyfél.
2014. máj. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Turski Blasius válasza:
Jópár balul sikerült együttlét után 19 évesen beláttam: fitymaszűkületem van. Neten némi tájékozódás után ráleltem Fekete doktorra. Felhívtam a számot, kértem egy időpontot konzultációra. Odamentem, fogadott. Nagyon lelkiismeretes, széleskörűen tájékoztatott mindenről. Csak én hittem, hogy ez olyan nagy dolog, persze ő heti több ilyen rutinműtétet végez. Gyatya le, megvizsgálta az ezredest és ő is megállapította a fitymaszűkületet. Ez a munkája, nem kell aggódni azon, hogy ilyen rendhagyó helyzetben vagy. Adott időpontot a műtetre. Elmentem, 20 perc alatt megvoltunk. Kaptam kötszert és nyomatott A4-es lapot a műtét utáni teendőkről. Az egészbe a legrosszabb az érzéstelenítés, meg a tudat, hogy mit művelnek odalent, de ha kell, hát kell. Nagyon megvagyok elégedve az eredménnyel, mind funkcióját, mind pedig esztétikai minőségét tekintve. Megéri az a kis plusz pénz, hiszen nem szikével, hanem lézerrel, minőségi kötszer, stb stb. Megváltozott az életem, sokkal jobban érzem magam. Az orgazmusban nincs különbség, utána kb 2 hétig fura, hogy nincs sisak a tamásodon, de aztán nem fogsz különbséget észrevenni. Ha van ilyen problémád minél előbb keríts rá pénzt és csináltasd meg! Méghozzá Fekete doktornál, tapasztalatból mondhatom! Gyors, korrekt, kiváló eredmény. Ja, és mivel diák vagyok, ezért nekem még nem elhanyagolható kedvezményt is adott! Csak úgy! Aki kritikát fogalmaz meg róla, az nem volt a páciense. Ennyi. Azóta voltam egyébként más problémával is nála, szintén minden a legnagyobb megelégedésem szerint történt.
2016. júl. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 How ***** válasza:
Körülmetélésen voltam nála, és csak ajánlani tudom. Mindenről megfelelően tájékoztatott és gyors, fájdalommentes műtétet hajtott végre.
2018. okt. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Én maximálisan elégedett vagyok vele minden tekintetben (nekem is egynapos műtétem volt).

Gyorsan reagál, normális, szerintem jól/szépen dolgozik, és nekem még "extra" kéréseket is figyelembe vett.

Még egyébként gyógyulási fázisban vagyok, így a végeredmény még nem 100%, de eddig minden nagyjából a tervek szerint történt, így bizakodó vagyok.

2018. nov. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én rövid fitymafék problémával kerestem fel, a tapasztalataim a következők:


- a műtét maga 60 ezer forint. A telefonban az asszisztensnő azt mondta, ha tudom, mi a panasz, akkor a doktor már rögtön az első találkozó alkalmával elvégzi a műtétet, ha szeretném. Én előbb pusztán csak egy konzultációra is elmentem, hogy lássam, ennél az embernél akarom vagdostatni a szerszámomat, vagy sem, tehát, hogy megbízom-e benne, fel akartam mérni a terepet. Elvileg egy ilyen konzultáció/előzetes vizsgálat ára nála 20 ezer forint, de a Doktor mondta a helyszínen, nem kér el ezért az 5 perces látogatásért 20 ezret, előlegként levonta csak a műtét árából. Pár helyen, amikor tájékozódtam a doktor úrról a neten, azt olvastam, pénzéhes, csak a pénzedre hajt - a fenti példából én arra következtetek, hogy annyira nem lehet pénzéhes, ha ilyen korrekt.

- A műtét megtörtént, a doktor úr végig nagyon jófej volt, beszélgettünk, laza volt és kedves, nem olyan bunkó és türelmetlen, mint a túlterhelt és megtépázott orvosok a közegészségügyben. A műtét teljesen fájdalommentes volt, az érzéstelenítő injekciót lehetett érezni, de ezt nem nevezném fájdalomnak. Utána az elektromos/lézeres/általam értelmezhetetlen működésű műszerrel nekilátott a fitymafék átvágásának, apró zajokat lehetett hallani, zümmögéshez hasonlító hangokat, meg egy furcsa, égett szagot, ez, gyanítom, az átégetett fitymafék szaga volt.

A műtét során végig tájékoztatott, hogy mit fog csinálni, hogy készüljek fel rá, hogy fájni fog, vagy nem fog fájni, még akkor is, amikor betadinos vattával közelített a szerszámhoz. Nagyon megnyugtató volt, végig mondta, hogy ha valami fáj, nem tetszik, szóljak nyugodtan, stb.

A műtét végeztével még egy 20 percig ott tartott, hogy meglássuk, jól sikerült a műtét. Jól sikerült, a szerszámon csak egy rövid, fekete, égetett seb van, és ennyi, semmi kötés, varrat, stb. Elmondta részletesen, hogy az utókezelés hogy néz ki, ne ússzak, szexeljek, stb. Ami döbbenetes, hogy arra számítottam, amint elmúlik az érzéstelenítő hatása, elkezd majd fájni a műtét helye, de nem. Amit nem értek, de tényleg, teljesen fájdalommentesen tudom hátrahúzni a fitymámat, egyáltalán nem fáj. Márcsak ezért is érdemes felkeresni a doktort, nem tudom, hogy csinálta, persze gondolom, nem varázslat, csak én nem értem a beavatkozás biológiai hátterét, mindenesetre a végeredmény magáért beszél; nem fáj.


Összességében tehát azt állíthatom, megérte hozzá menni. Hamar kapsz időpontot, szemben a közegészségüggyel (a Szent Kristóf szakrendelőben 1 hónappal későbbre tudtak volna csak időpontot adni, ami elég lelombozó). Mindenkinek ajánlom ilyen kis problémák megoldására, mással kapcsolatban nincs tapasztalatom.

2019. jún. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: 4 hónappal a műtét után elmondhatom, hogy minden rendben van, tökéletesen szuperálok. A műtét után 1-2 héttel egy kisebb probléma történt, elkezdett bevérezni a műtéti heg helye, végig emaileztem a doktor úrral, aki készségesen és gyorsan adott tanácsokat, mit tehetnék a probléma ellen, sőt, felajánlotta, hogy ha a panasz fennáll, menjek el a rendelőjébe, megvizsgál. Szerencsére elmúlt a panasz, de a doktor úr a műtét után is nagyon jófej volt. Szóval, összefoglalva: megérte hozzá menni.
2019. okt. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
12%
Nem valami jó doki, a pénz jobban érdekli mint a beteg elégedettsége, egyáltalán nem lelkiismeretesen végzi a munkáját. Ha úgy mentek oda, hogy kell-e a műtét akkor ő inkább rá fog beszélni a kockáztokat elbagatelizálva. Amúgy nem is a legmodernebb eljárásokkal dolgozik, inkább csak egy zughentes.
2020. febr. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!