Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Először háziorvoshoz, vagy...

Először háziorvoshoz, vagy rögtön urológushoz forduljak?

Figyelt kérdés

Találtam egy csomót a bal herémben,és mivel túlsúlyos vagyok,félek,hogy egy nem éppen jóindulatú tumort fogtam ki.Azt olvastam,hogy a hererák egyik kockáztató tényezője a túlsúly-nem akarom nagyon ezt figyelmen kívül hagyni,de azt se szeretném,ha holmi vaklárma miatt hibás diagnózist állítsak fel.

Csak és kizárólag komoly válaszokat kérek,komolytalan és élcelődő hozzászólók kíméljenek!!!


2014. máj. 28. 12:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz beutalóért. Anélkül esetleg ugyanis nem fogad a szakrendelés. (Tudtommal egyedül a fül/orr/gége és a baleseti osztályokra nem kell beutaló.)
2014. máj. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mehetsz egyből urológushoz is.

És nyugi, nem kell egyből a legrosszabbra gondolni!

2014. máj. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Tudtommal viszont nem kell beutaló (páromnak is voltak hasonló problémái), viszont ha az első ezt írta, szerintem egyszerűbb akkor már felhívni a szakrendelőt, hogy ők kérnek-e (ez is helyenként változhat).

Második válaszoló voltam.

2014. máj. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Urológia szakrendelésre nem kell beutaló, a háziorvos felesleges kör lenne. Hány éves vagy? Van egy csúcs a hererák előfordulásában kb 15 éves kornál és 30-35 éves kornál. Biztos hogy csomó, nem csak a mellékherédet tapintottad? Persze, mindenképp nézesd meg szakorvossal, az a biztos!
2014. máj. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ahogy utolsó mondja, urológiára nem kell beutaló! Csak egy fölösleges kör lenne külön elmenni a háziorvoshoz is!
2014. máj. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Urológushoz nem kell beutaló, de a szakrendelést hívd fel, hogy kell-e időpontot kérni. Ez szakrendelésenként változik.
2014. máj. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

nekem is van egy csomó a bal herém felett

voltam urulógusnál és azt mondta ilyen folyadékkal teli ciszta valami spermatokele vagy mi

teljesen ártalmatlan bár ez én vagyok tehát minél hamarabb menny dokihoz én pl nagyon meg voltam ijedve mikor megtaláltam

2014. máj. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Kedves 4. hozzászóló

Idén novemberben leszek 20

2014. máj. 28. 15:55
 9/13 anonim ***** válasza:
urológiára nem kell beutaló
2014. máj. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sokan leírták már ,hogy nem kell beutaló,ezért az 1 nek írnám,legalább 5-6 olyan szakrendelés van ahova még nem kell .
2014. máj. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!