Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13 vagyok 14 leszek 2 honap...

13 vagyok 14 leszek 2 honap mulva es a peniszem alig 7,8 cm alva mit tegyek fog meg noni vagy nem?

Figyelt kérdés
Amugy 85kg vagyok hak fekete .szem fekete bor szin kicsit barna......de kerlek titeket igaz valaszokat

2014. máj. 29. 16:53
1 2
 1/18 b0m3 válasza:
Fogyni kéne, kondizz sportolj attól nőhet még, de genetika inkább
2014. máj. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Fog még nőni, magasságod nem írtad. Ha túlsúlyos vagy az alhasi háj körbe fogja a pénisz tövét, ezért kisebbnek tűnik.
2014. máj. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Ahogy majd a kamaszkorba lépsz,erősen fogynak a kilók is rólad,és annak a bizonyosnak is akkor jön el a gyors növekedése.Az életed ez a szakasza erről szól majd.

Ebbe semmi egyéb nem játszik bele,csak a genetika,mit hoztál magaddal az őseidtől .

2014. máj. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hát, vitéz, acélozz!
2014. máj. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 szamo77db ***** válasza:
Próbálj megnyugodni! Még nagyon sok idő van arra, hogy testileg-lelkileg fejlődj, alakulj. Reméljük, hogy a péniszed is gyarapodik. A te korodban megtörténhet ez még. Ha 10 évvel idősebb lennél ezzel a mérettel, az már ciki lenne!
2014. máj. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat .egyebkent ugy 170 cm vagyok
2014. máj. 30. 05:00
 7/18 anonim ***** válasza:

Még nőhet a péniszed,de mivel nagyon túlsúlyos vagy,ezért fogynod kellene,tehát egészségesebben táplálkozni,sok zöldséget,gyümölcsöt,rostos kaját enni,kevés édesítőszeres inni valót inni,legjobb a víz,és sokat mozogni,valami sportra menni,vagy sokat sétálni akár.Ha elkezdesz egészségesebben élni,fogyni akár a fejlődésed is beindulhat.


Na az a helyzet hogy akik kövérek azoknak a zsírpárna miatt is még kisebbnek látszik a péniszük.


De még fejlődsében vagy így még nőhet a péniszed.A felnőttek átlagos pénisz hossza mereven 12-16 cm.Még egy fontos tudni való sok korodbeli hazudik a méretéről,jó pár cm-t rátesznek,tehát nem kell mindent elhinni.

2014. máj. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Koszonom
2014. jún. 1. 04:45
 9/18 A kérdező kommentje:
Bár már gondolkosztam azon hogy cigizek hogy fogyak hamarab ,szerintetek mit csinalna a cigi?
2014. jún. 1. 16:12
 10/18 szamo77db ***** válasza:
Semmiképpen ne cigizzél! Rákapsz, aztán nem tudsz szabadulni tőle! És a péniszeddel se csinálj semmilyen nyújtó gyakorlatot, ne köss rá súlyt, stb. Nagyon fontos, hogy belsőlegesen se használj semmit, tablettát, kúpot, injekciót, mert ezeknek ki tudja milyen hatása lehet. Még nagyon sokat fogsz változni, bízzunk benne, hogy a péniszed is nőni fog.
2014. jún. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!