Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymám a makkomra ragad,...

A fitymám a makkomra ragad, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem észre hogy a makkomra ragad a fitymám, szerintem nem fitymaszűkülés mert a vízben nagyon könnyedén mozog a makkon a fityma mereven is. Tényleg olyan mintha ragacsos lenne. Mit csináljak vele? 17 éves vagyok
2014. máj. 31. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tehát vízben le tudod húzni akkor este vízben ismét próbáld lehúzni róla.Lehet hogy megizzadt nem?

De ha mereven is a makk mögé tudod húzni a fitymát akkor valóban nem fitymaszükület,meg a szükület nem is egy nap alatt alakul ki.

2014. máj. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A vízben mereven is nagyon könnyedén a makk alá tudom húzni. És nem izzadás, mert már fürdés után is ilyen
2014. máj. 31. 15:44
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát az ilyen. Ha nem túl száraz vagy nem túl nedves, akkor elég tapadós tud lenni.
2014. máj. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel a szmegmától lesz tapadós .
2014. máj. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És azzal mit csináljak? :D szoktam mosni...
2014. máj. 31. 18:05
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát nem tom, nekem nem túrós és mégis elég tapadós tud lenni...


Amúgy Kérdező, mennyire és hogyan zavar ez? Vagy csak szimplán furcsának találtad, hogy ilyen és azért kérdezted?

2014. máj. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azért furcsa mert eddig nem ilyen volt, most lett így hírtelen. Meg amúgy tegnap volt rajta szmegma is először, azt lemostam, de még mindig ragad a fityma a makkra. Le tudom húzni de rátapad és ez zavar. De a fitymán az nagy, nem lehet szűkület
2014. máj. 31. 19:51
 8/11 anonim ***** válasza:

Az is lehet mondjuk, hogy van egy minimális fertőzésed, ami miatt a nyálkahártya elválasztása aktívabb lett, de igazából amíg nincs valami konkrétabb tünet (pl. egy gombás fertőzésnél vörös, érzékeny foltok a makkon, ilyesmi...), addig nem nagyon lehet rá mit mondani.


Simán lehet, hogy pár nap múlva meg magától megoldódik az egész.


Most annyi ötletem van csak, hogy ha megpróbálod egy kicsit hátrahúzva hagyni akkor megszárad a felülete és akkor utána egy ideig kevésbé lesz ragadós. Vagy ha nagyon felizgatod magad és van előnedved akkor az meg egész jól síkosít odabenn és akkor megint jobb.

2014. máj. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Megpróbálom. Köszi!
2014. máj. 31. 20:21
 10/11 A kérdező kommentje:
Mára jobb lett. Már szerintem nem is ragad. Bekentem canestennel és tegnap kétszer meg is mostam.
2014. jún. 1. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!