Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy urulógiai vizsgálat...

Egy urulógiai vizsgálat mennyire fájdalmas, ha fitymaszűkületem van? Hogy fog majd megvizsgálni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 1. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
18%

Nem mondható fájdalmasnak.Bemész az orvoshoz,beszél veled,elmondod mi problémád és vagy állva vagy megkér hogy az ágyra feküdj fel,többnyire ágyon megvizsgál,megkér hogy bokáig told le a gatyád és megnézi a fitymád hogy hátra tudja húzni,meg megnyomkodja a heréidet is valószínűleg ha már ott vagy,ill ha már 20 fölött van akkor még lehetséges hogy akár a prosztatád is megnézi.Bár többnyire mivel konkrétan szükület miatt mész a fitymád és heréd nézi meg.


De a szükület mértékétől függ hogyan tud megvizsgálni,tehát lankadtan sem tudod hátrahúzni a fitymád,vagy csak merven tudod félig hátra húzni?


Ha csak mereven van vele baj akkor ezt mond el neki,mert akkor nem fogja látni.

És ha csak ekkor van gond tehát csak merven akkor jól gondold át hogy milyen beavatkozást válasz,kérj gondolkodási időt akár.

2014. jún. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%
Már sok fiútól kérdeztem,hogy zajlik az ilyen.Hasonlót senki sem írt,mint amit az egyes .Semmi egyebet nem vizsgált,és csak lankadt állapotban húzta hátra .Még a gatyát sem kellett bokáig lenyomni.Itt jegyzem meg ,többször voltam prosztata vizsgálaton,és még ott is csak combközépig kellett.A vizsgálat nagyon kevés ideig tart,a továbbiak vesznek el több időt.
2014. jún. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az állva ott nem arra gondoltam hogy a péniszed lesz álló helyzetbe,hanem vagy te állsz és úgy nézi meg a péniszed,vagy megkér hogy feküdj fel az ágyra és úgy vizsgál meg,de többnyire megkér feküdj fel az ágyra.Bocs ha féreérthető voltam.
2014. jún. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!