Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi ez a iskolába történő...

Mi ez a iskolába történő pénisz vizsgálat duma? Általánosban tettek rá egyszer kísérletet de senki nem nézetette meg, szakiskolába meg nem nézték.

Figyelt kérdés

Az iskolába amilyen srácok jártak,meg járnak rá is döntenék az asztalt a dokira.:-)Nem hinném aki festőnek,asztalosnak,informatikusnak stb vagy bármi másnak tanul ott a farkad állapota lenne a meghatározó tényező hogy megfelelsz a szakmába:-)

Mi ez az egész?

Meg para?

Nem kényszeríthet rá senki,nem csinálod meg azt ennyi,ha meg igen a te dolgod.


2014. máj. 31. 18:41
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
61%

Sehol sem az a lényeg, hogy alkalmas-e a szakmára. Hanem, ha valamilyen betegsége van, az időben kiderüljön. Mivel az emberek többsége akkor megy el orvoshoz, ha nagy fájdalmai/komoly látható, tapasztalható tünetei vannak. Azonban sok betegség csak az orvos számára látható, aki időben tud kezelést javasolni. Amíg az iskola rendszerében van valaki, az iskola felelőssége a diák egészsége, ezért van az éves kötelező szűrés.

Nálunk, gimiben minden évben megnézték a fiúk péniszét, senki nem panaszkodott, és normálisnak tartom.

Persze, hogy nem kényszerítette őket senki, csak nem voltak olyan buták, hogy kihagyják ezt a lehetőséget. Megnyugodtak utána, hogy minden rendben. Ennyi.

2014. máj. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 A kérdező kommentje:
Figyi a többség azért vesz részt rajta mert nem is tudja hogy ha nem akarja nem kell neki azért ez más,mit amit te ísz.Az a buta aki ha nem akarja csak tűr.Azt tom szükület miatt van vizsgálat de nem hinném sok lenne belőle,kiszürtek vona sokat.Ha mosod rendesen iskolásként és figyesz akkor nem lesz szükületed.
2014. máj. 31. 18:51
 3/64 anonim ***** válasza:
56%

nekem soha 1 iskolai orvos nem akarta megnézni, és pont ahogy fogalmazol, rá is borítottam volna az asztalát.

Nem az szakorvosnak bármikor megmutatom, ha arról van szó, de egy iskolai belgyógyász, tudja csak a határait...

2014. máj. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 A kérdező kommentje:
De honnan tudod hogy más is normálisnak tartja hogy elmegy egy iskolai szűrésre és már a tökét nézik,apának,tesómnak sem nézték,nővéremnél sem volt semmi.
2014. máj. 31. 18:53
 5/64 A kérdező kommentje:
Spersus kösz én is erről dumálok,a családomba nem volt suliba semmi kuker muti,mos sincs mindenhol.Szerintem ez akkor gáz csak ha te nem akarod és hagyod,és tűrsz,csak sokan me nem tudják nem kell nekik megtenni.
2014. máj. 31. 18:55
 6/64 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, hogy 14 év fölött van, aki annyira buta legyen, hogy ne ellenkezzen, ha valamilyen vizsgálatot nem akar. Ha igen, akkor úgy járt.

És nem tudom, látod-e a napi kérdéseket itt, szűkület miatt. Ezeket nem szűrték ki. Kinek a hibája? Ha nem is kezdeményezi az orvos a vizsgálatot, akkor az övé, ha a fiú nemet mond, az ő felelőssége.

2014. máj. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 A kérdező kommentje:
ja jó lenne ha tudnák a határokat a dokik,de ha a diák egészsége az iskola felelőssége duma megy,akkor a csajoknak is lehet bármi bajuk,ott nincs kuker,ja meg egészség akkor az iskolának foglalkoznia kellene azokkal akiket kiközösítenek,mert azok meg depisek,akkor azokkal mi van:-),ja meg lehet kérdezni is akár.
2014. máj. 31. 19:02
 8/64 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom ti hol éltek - felénk ez egyrészt orvosfüggő, másrészt általánosban szokás.


És tudjátok mi a célja? Megelőzni az olyan kérdéseket amik itt az oldalon vannak: 18 feletti srácok fitymaszűkülettel, nem értik miért nem meg hátra rajta a fityma, miért feszül-fáj ha feláll, meg ilyenek.


Középiskolás korúakról már lehet feltételezni, hogy elég értelmesek egy kis öndiagnosztikához. Magyarul észreveszik ha valami bajuk van és megkeresik vele az orvosukat.


"Általánosban tettek rá egyszer kísérletet de senki nem nézetette meg" - például felénk nem volt fakultatív a dolog.

2014. máj. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 A kérdező kommentje:
Ezeknek mereven van bajuk amit nem tud az iskola orvos észrevenni,nem szakorvos.Meg honnan tudod ez a szám mennyi is valóságba?tudod én hány kérdést írtam ki amikor kisebb votam azt nem volt bajom,hanem infot szereztem hogy tuti normális.De tudni kellene mennyi a szám igazából százalékba.
2014. máj. 31. 19:05
 10/64 anonim ***** válasza:
27%
a szűkületes kérdések egytől egyik az apukák hibája, amiért gyerekkorban, amikor még ők mosták a kisfiuknak fürdetés közben, nem szűrték ki... az iskolai orvosoknak semmi közük nincs az urológiához, a legtöbb péló problémáról lövésük sincs... milyen alapon néznék meg...
2014. máj. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!