Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Felnőtt korban, egészségügyi...

Felnőtt korban, egészségügyi okból történő körülmetélés után mik a legjellemzőbb viszonylag hamar elmúló és "végleges" tünetek?

Figyelt kérdés
Elsősorban a témában közvetlenül érintett emberek válaszát várom, leginkább a "magánéletben" megjelenő változásokra lennék kíváncsi.

2014. jún. 1. 19:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%

Tudjuk hogy NEM egészségügyi okból kérdezed.


A legnyilvánvalóbb végleges tünet a testrészed megcsonkulása.

2014. jún. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem egézségügyi okból csináltatja,akkor miért? Igaz,hogy nem vagyok érintett a dologban (34N) ,és semmi közöm hozzá,de érdekel:)
2014. jún. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

Nem éreztem különösebb változást azt leszámítva, hogy még óvatosan se rejszolhattam kb. 3 hétig. Abszolút negatív rekord 10 éves korom óta :D


Röviden, csúnya, lila, véres, aztán majd szépen begyógyul. Lesz rajta egy heg. Szex szempontjából nekem nem jelentett különbséget.

2014. jún. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
43%
Ha nem egézségügyi okokból csinálják,akkor talán valami őrült divat?Mint a nőknél a műmell?:)
2014. jún. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A félreértés elkerülése érdekében akkor úgy mondom, hogy fitymaszűkület miatt történő körülmetélés. Köszönöm az eddigi hasznos válaszokat.
2014. jún. 2. 07:39
 6/16 anonim ***** válasza:
54%

Ugyan az én szűkületem nem kívánt volna semmiféle műtétet, annyira minimális volt, de én saját elhatározásból csináltattam meg.

Minimálisan kevesebbet érzek, de azt közvetlenebbül. Aki érintett, tudja, hogyan értem. Jobban bírom kontrollálni, tisztább.

2014. jún. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
49%
A körülmetélésnek pozitv hatása van a "magánéletre". Tisztább, higiénikusabb, tovább fogod bírni, és a barátnődnek (feleségednek) is jót teszel vele. Érdemes megcsináltatni.
2014. jún. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
22%

Nekem kiszaradt es foltosodott az evek alatt a makk, tapintasra durva, erdes, rossz.

A heg csunya, gusztustalanul nez ki, ez sokszor van igy, amikor kisgyerekkorban vegzik, aztan nagyobb korban meg latszik, hogy mi lesz a nagy heggel.

Itt egy srac szinten a szarazsagot emliti:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__5..

2014. jún. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%

Valahogy mindig idetalál pár ember, akinek kiskorban végzett, elrontott műtéte van. Van pár fórum, ahol sokan büszkélkednek a jól sikerült "darabokkal", képpel illusztrálva, és látszik, hogy tényleg minden jól sikerült, mégis ők vannak lehurrogva, hogy ne terjesszék, ők a rosszak, stb.. pedig ők bizonyítják, hogy tényleg jó lett.

Ellenben, akiknek nem lett jó, csak írogatnak, de képpel nem támasztják alá. Tudom, mindjárt írod, hogy te élőben vállalod magad, én viszont nem fogok utazgatni azért, hogy megnézzem, de azért mégis érdekes a dolog. Ha nem is amiatt hogy igazold a szavaid, akkor azért feltehetnél 1 képet, hogy "megments" pár embert, aki esetleg metéltetni készül.

2014. jún. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
33%

Igy van, van egy 63, egy 55 es egy 48%-os nickje, ezekkel ir felvaltva folyamatosan.


Evek ota kuszkodik es probal mindenkit ravenni arra, hogy vagassa le mindenet.

Meg karacsonykor is ezzel foglalkozik, eleg nyomorult elete lehet, sajnalom is nagyon szegenyt. De az, hogy art az embereknek es hogy sunyi alak, az teny.


Az is teny, hogy en vallalom magam es NEM, nem fogok kepet kesziteni a peniszemrol es publikalni.


Ne sajnald magad, elhiszem, hogy nagyon elfoglalt es fontos ember vagy, akinek nincs ideje utazgatni, de tudod mit, felajanlom, hogy megmutassam, hogy en valoban hiteles vagyok, odamegyek, ahol te laksz, nehogy a draga idodet kelljen rabolni.

Irj privat uzenetet es megbeszeljuk. Te megmondod a helyet, en meg az idot.

Es akkor le lehet zarni ezt az ocsmany vitat arrol, hogy ki a hiteles es ki nem.

2014. jún. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!