Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Teljes körülmetélés után van...

Teljes körülmetélés után van valakinek negatív tapasztalata (hosszútávon)? pl. túl szoros lett

Figyelt kérdés
2014. jún. 2. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Nekem 2009-ben volt. De semmi rossz tapasztalatom nincs.
2014. jún. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%

Nekem kisgyerekkent csinaltak, akkor nem volt gond, kiveve, hogy csufoltak a suliban miatta, de aztan a kozepiskolaban mar nem latta senki, igy akkor mar nem volt ez.

Viszont hasznalni nehezen tudtam, szexnel csak hatranyat lattam es most is latom.

Nehezen megyek el nagyon, ami elsore jol hangzik, de valojaban nem az. Oralis szexet nem elvezem. A vagas cikkcakkos lett, ez nem latszott kisgyerekkent, de nagyobb korban mar latszott, latszik. Korrigalni nem lehet.

A makk a vedelem hianya miatt kiszarado, foltos, erdes feluletu, nem termeszetes.

Csak es kizarolag a hatranyait latom, ez a helyzet.

Nincs a cukorbetegsegen kivul olyan problema, ami miatt indokolt lenne lecsonkolni a fitymat. Kerulni kell, mert nagyon barbar eljaras.

Kb ennyit tudok mondani....

2014. jún. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 MiPro ***** válasza:
28%
Nekem pl feszes lett, emellett foltos is a makk.
2014. jún. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Hasonló problémákat én is átélek, előnyökről nem tudok beszámolni, bár nagy divat az ilyesmi
2014. júl. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!