Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha az anyai nagyapám huszonéve...

Ha az anyai nagyapám huszonévesen kezdett el kopaszodni, akkor én is olyan idős koromba fogok?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, hogy a fiúk az anyukájuk apjától örökli k ezt, és félek, hogy ez nálam is befog következni.

2014. jún. 4. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez hulyeseg, anyai nagyapam 75 evesen halt meg a kopaszodas legaprobb jele nelkul, nekem pedig mar 22-23 evesen kemenyen ritkult a hajam.
2014. jún. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2014. jún. 4. 13:37
 3/6 szamo77db ***** válasza:
Ezt nem lehet így megmondani! De úgy látom, te is hajlamos vagy bebeszélni magadnak dolgokat, hogy aztán legyen mitől szenvedni! Ej, ej!
2014. jún. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos jól látod. Rengeteg olyan dologgal képes vagyok gyötörni magam, ami igazából még meg se történt...
2014. jún. 4. 18:06
 5/6 szamo77db ***** válasza:
Tudod, én is ilyen vagyok, de én a már megtörtént dolgokon rágódom sokszor heteken át. Elég egy rossz szó a másiktól és akkor bennem van sokáig, hogy vajon miért szólt ő így hozzám, mi lehet a baja velem, stb.
2014. jún. 5. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Utolsó. Én is ilyen vagyok. Ha valami felkavar azon sokáig rágódom míg nem tudom magamban rendezni így vagy úgy.

A kérdéshez pedig annyit hogy egész rokonságban nincs kopasz csak apám, és én pont tőle örököltem a hajhullást. Az én esetemben fekete-fehér a helyzet. Neki 19 évesen kezdett hullni, nekem is. Apám 24 éves koromban rá nézett a fejemre, azt mondta ennél több már nem fog kihullni. Most 26 vagyok és igaza lett.

2014. aug. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!