Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Bőrgyógyászati szűrővizsgálat?

Bőrgyógyászati szűrővizsgálat?

Figyelt kérdés
A barátom ma volt teljes körű bőrgyógyászati szűrővizsgálaton és azon kívül, hogy tetőtől talpig átnézték, az orvos még a bőrt is hátrahúzta a fütyijén. Ez lehetséges, illetve normális?
2014. jún. 4. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Két dolog lehetséges:

1. Az orvos szükségesnek látta.

2. Az orvos pedofil.

Próbáld megtippelni.

2014. jún. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha teljes körű volt,akkor nincs helye itt a kérdésnek sem .Ott van a kérdésben,"teljes körű" Az orvos tökéletesen látta el a feladatát.

Az egyes meg nagyon rosszhiszeműen fogta fel a kérdést .

2014. jún. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézd mért ment a barátod bőrgyógyászati szűrésre,mi célból?


Tehát ha saját maga ment el,saját döntésből,mert van a testén valami anyajegy akkor az orvos normális esetben csak az anyajegyet fogja megnézni és esetleg megkérdezi hogy van a testén máshol is anyajegy vagy megkéri vetkőzön le alsóneműre,de annak tartalmát csak akkor nézi meg ha megkéri erre a barátod vagy ha megkérdezi a doki hogy ott van e anyajegy,vagy más.

Tehát a barátod esete elég ritka.


De tudnunk kellene mért is ment ilyen vizsgálatra?

Aztán meg a barátod megtagadhatta volna a vizsgálat ezen részét.

Nekem nem normális.Voltam bőrgyógyászaton,de én esetembe mert anyajegyet akartam megnézetni és ott csak azt a testrészt nézte meg amivel odamentem.

2014. jún. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az orvos nem pedofil,de nekem nem normális eljárás hogy azt nézegesse az orvos ,ha csak nem azzal a testrészemmel van gond vagy nem én kérem meg hogy nézze meg,vagy ha az orvos nem kérdi meg hogy megvizsgálhatja ezt,hanem csak természetesnek veszi.


Én ilyet nem tapasztaltam eddig.

2014. jún. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!