Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szteroid kura értelme lenne...

Szteroid kura értelme lenne most vagy majd késöbb?

Figyelt kérdés

Csak olyan olvassa tovább aki ért hozzá.

olyan kérdésem lenne hogy most meg érné egy danabol kura vagy sem? a gondom az hogy hétköznap vidéken vagyok dolgozni edzés nem meg oldható mert mindig máshol van a meló igy ezért heti 2x járok edzeni ( nehéz fizikai munkát végzek ) kaja az 100% ba rendbe van rakva ( egy jó ideje már edzö terembe járok szoval nem mondanám magamat kezdönek kb 4 hónapja van igy hogy heti 2 edzés igy is van fejlödés csak úgye lassab mint ha több idöm lenne edzeni. szoval most meg érné egy kura nekem vagy várjak tél ig hogy legyen idöm edzeni rendesen?


2014. jún. 8. 00:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Minél hamarább kezded, annál hamarabb válsz terméketlenné. Ez ugyebár a férfi fogamzásgátlásnak az egyik módszere.
2014. jún. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az 1 válaszoló jól mondta felesleges barmi ilyen kura, egyébként mert miden "tápszernek " van hatás profi trénerként tudom, mivel volt nem 1 esetem aki ipotenciából hoztam ki, illetve gyorstüzelésből

és ez " csak fehérjét, csak aminot" válaszok is voltak

szval :D edz tisztán az éri meg

2014. jún. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!