Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez lehet hererák? Aki csak...

Ez lehet hererák? Aki csak tippet tud kerem az is irjon

Figyelt kérdés
Ha erosebben megtapogagom a herem aljat akkor a bal heregyom aljan mint ha ilyen redos valami lenne vagy nemis tudom mihez hasonlitani. Olyan mint amikor pl ha a hasadon van egy kis felesleg es erosen megnyomkodod vagy erosen osszecsipsz egy nagyobb teruletet akkor ilyen zsircsomokat tapinthatsz ki.. Na ilyesmi van a herem aljan is csak azt nem kell megnyomni hogy erezzem hanem hozzaerek erzem ott a csomoszeru bigyot... Miehet ez? Rak lehet?

#here #hererák #csomoszeru akarmi a here aljan
2014. jún. 8. 01:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Szia. Hát azt mondod aki tud tippet az is irjon... szóval hererakban a leggyakoribb tunet a here fajdalmatlan megnagyobbodasa. Nem hinném h rák. Esetleg "hererák"on kivul ilyen kulcsszavakkal keress rà a neten: teratoma, seminoma

Amugy kb 100%ban gyogyulnak a hererakos betegek szal nem kell nagyon ketsegbe esni v ilyesmi így hajnalban :D es 100 000ből 5 ferfi erintett szoval az nem sok ;)

2014. jún. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

az szimplán a mellékheréd, másnak is van oyan.

amikor felizgulsz, meg is keményedik.


a rák inkább a here oldalán van


de legjobb ha elmész egy urológushoz, és megnézeted, az biztosabb


de valszeg nincs rákod

2014. jún. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

a mellék heréd tapinthattad ki akár.


De a herén is lehnek akár zsír mirigyek is,ott is vannak nyirok mirigyek is azt is ha megnyomkodod érezni lehet.

2014. jún. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat, nagyon megnyugodtam. Azert nem mentem meg orvoshoz vele mert 13 evesen eleg ciki odamenni anyamhoz hogy szerintem rakom van... Meg 2-3 kerdesem viszont volna feletek: ha tenyleg hererak akkor 13 eves letemre mil? Egyen fazisban lehet? Egyaltalan myen fazisai vannak? Es hogy akkor a mellekhere az lehet a herem aljan is?
2014. jún. 9. 09:35
 5/20 A kérdező kommentje:
*13 eves koromban milyen fazisban lehet?
2014. jún. 9. 09:37
 6/20 anonim ***** válasza:

13 évesen akkor tuti nincs hererákod,az van hogy elkezdtél kamaszodni,fejlődik a tested és a mellékheréd tapintottad ki,vagy zsírmirigyeket,de a zsírmirigyek sem jelentenek nagy betegséget,ha nagyon félsz akkor menj el a gyerekdokidhoz,mehetsz egyedül is bőven,én már nem egyszer a te korodba elmentek,anyuék meloztak,és megnézhet hogy minden oké.


De szerintem semmi bajod nincs.Most fejlődsz és így jobban ki tudod tapintatni a mellékheréd.


Amiket leírtál az semmikép sem rák.

2014. jún. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
46%

Persze a mellékheréd azt a here áttapintásával alul is érzed ahogy végig mozgatod a kezed a heréiden.


NIncs rákod hidd csak el,verd ki a fejedből már!



De nem is kell anyukádnak szólni,ha nagyon félsz,nézd meg mikor rendel délután az orvos,vagy lassan vége a sulinak akkor délelőtt és elmehetsz egyedül is hozzá.


Meg már 13 éves vagy ha orvoshoz akarsz ezzel menni,akkor a nemiszerved vizsgálatánál már ne legyen ott egyik szülő sem,vagy forduljon fére,vagy a legjobb hogy várjon szépen meg a váróba és egyedül menjél be a dokihoz,már nagy vagy,kamasz,nem hinném anyukádnak látnia kellene ha az orvos óvatosan a heréidet kicsit megnyomkodja.A 13 éves lányok sem vizsgáltatják intimebb részeiket már rég a szülők előtt,főleg nem az ellenkező nemű szülőjük előtt.



Amúgy meg ne nyomkod!


Ha félsz mondom szépen legyél nagy fiú és menj el egyedül orvoshoz,hidd el megnéz.De szerintem semmi bajod nincs.

2014. jún. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszt nagyon megnyugodtam. Amugy azert irtam hogy ciki lenne szolni anyamnak mert faluba lakunk es o tudna bevinni az orvoshoz. Mondjuk buszal betudok menni magamtol is,na mindegy nem ez a lenyeg koszonom a valaszokat
2014. jún. 9. 18:39
 9/20 anonim ***** válasza:

Nézd busszal bőven betudsz menni egyedül is a dokihoz hiszen már nagy vagy.Gondolj bele,sok falusi városba általános iskolás fejjel egyedül jár be és megoldja azt is.


ha meg csak anyukád tud bevinni a faluba,akkor szépen a váróterembe meg tud várni téged,nem kell neki az orvoshoz is bemenni veled,sőt már apukádnak sem.Apám előtt sem végeztetnék ilyen vizsgálatot magamon.


Nem tudom a rendelő meg milyen messze van tőletek,de faluba olyan nagyon messze csak nem lehet.Szerintem akár el is lehet bicózni a rendelőbe.Falun belül többnyire nincsenek olyan messze egymástól az egyes központok,mint suli,mint orvos,mint bolt stb.



Tehát hány km-ről van szó hogy eljuss az orvoshoz?


De tuti nem rák,szerintem semmibajod!!


De ha még mindig félsz akkor nyugodtan szállj fel buszra,nagy fiú vagy már és menj el orvoshoz.

2014. jún. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Sajnos 13 éves korodban is lehet hererákod


mint írtam, próbáld ki, hogy amikor erősen felizgulsz, már közel vagy ahhoz hogy eldurranj akkor milyen tapintásra? kemény, mint ahogy a heréd sem olyan puha és rugalmas mint általában (ez ilyenkor megtelik vérrel)


hogy tudsz odamenni?

apukádhoz oda tudsz menni a8nyukád sajnos ebben nem tud segíteni, neki nincs heréje)

apa, nézd már meg szerinted mi ez a bigyó itt a herém alján?

és akkor apukád szépen megtapogatja, és mivel a saját golyóját már ismeri, van mihez hasonlítania


de ha nagyon aggódsz, akkor bizony jobb elmenni orvoshoz. mondanám a sulidokit is akár, de ugye a sulinak vége, szal szépen lemész egyedül a gyerekorvoshoz, kivárod a sorod, már nagy fiú vagy, és szépen elmondod mi a panaszod. és ő akkor megnézi, vagy elküld szakorvoshoz. persze fogsz izgulni, de annyira nem kell, persze könnyű mondani, mert amikor egyszer baromira fájtak a golyóim, és elmentem vele urológushoz, bizony attól rettegtem, hogy tuti golyók nélkül megyek majd haza. szal megértem. De az a biztos, ha megnézi valaki, aki ért hozzá

2014. jún. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!