Kezdőoldal » Utazás » Európa » Aki volt Spanyolországban a...

Aki volt Spanyolországban a Costa Brava-n vagy Barcelonában az legyen szives írjon már pár tippet, mit érdemes megnézni vagy mit nem. Milyen a part, ételek, emberek. Konkrétul még esetleg Lloret de mar ban valami?

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Voltam nyáron, pont Lloret de Marban :)

Húúh, én imádtam :) Sokan lehúzzák, amiatt mert sok ott a diszkó, és sok fiatal jár oda, akik éjszaka hangoskodnak, de nekem nagyon tetszett. A mi szállásunk a Fenals részén volt (Aqarium hotel), és mi tudtunk rendesen aludni éjszaka, nem hallottunk ordibálást, meg ilyesmiket. Ismerőseim, akik idén áprilisban voltak Lloretben és a központban volt a szállásuk, azt mondták, nem tudtak az éjszakai zajok miatt aludni, nekem ez fura, mert azért áprilisban...

A part aprókavicsos, nekem a homokos (volt) a kedvencem, de nagyon szuper ez az aprókavics :) Igaz, mezítláb mászkálni rajta nem ajánlatos, de egyébként ha lépkedsz rajta nem fáj (mint a nagyobb köveknél, kavicsoknál), és legalább nem megy bele a gatyádba/bugyidba (és melltartódba --> nekem a vízben mindig belemegy)

Az ételek...finomak :DD Mi a hotelban félpanziós ellátással voltunk, rengeteg isteni kaja volt, reggeli után vacsoráig nem voltunk éhesek :D De azért kajáltunk bent éttermekben is, mert kiakartunk próbálni pár dolgot. Nekem pl a paella és a gazpacho nagyon tetszett. Meg volt még valami pizzaféleség is ami nagyon fini :)

Emberek - az árusok kicsit erőszakosak, de az a jó, hogy rendesen lehet velük alkudni, sokszor feleannyiért vettünk meg dolgokat :D Ha csaj/nő vagy (és jól nézel ki) vigyázz, mert engem pár eladó letapizott, meg volt aki megkérte a kezemet :DDD Nem tudom hány éves vagy, de a srácok akik oda járnak nyaralni (és bulizni), imádnivalóak, egy éjszakai séta alatt legalább 20-an rámfütyültek mindig, meg leszólítgattak, mondták hogy jól nézek ki, meg ilyesmi :)))

Barcelonát pedig imádom :) Jókat lehet ott vásárolgatni, a leárazott cuccok nevetségesen olcsók!

Meg úgy a város, és minden benne gyönyörű =) A La Rambla-t imádtam!

Ami még közel van, az a Port Aventura, kihagyhatatlan!!!


Ahogy az írásomból is látszik, egy fiatal lány vagyok, a szüleimmel voltam, akik 50 évesek, és nagyon bejött mindhármunknak a hely! =)

2012. máj. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia első:) (ja előre bocs hogy én is kérdezek ,de ha már vna itt olyan,aki járt ott..:D:D) egy fiúnak mennyire könnyű ott ismerkedni?:D illetve lányokkal is olyan bőségesen van ellátva a hely mint fiúkkal?:D:D Valamint az árakról tudnál kicsit részletesebben mesélni?:)



Kérdező te mikor mész?:)

2012. máj. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Persze, lányokkal is teli van a hely rendesen, szerintem nem lesz gondod az ismerkedéssel. :)


Hát az árak...nem emlékszem mindenre, jobb lenne, ha kicsit konkréttaban kérdeznél :) A 2 literes sangria nagyon olcsó volt, és nagyon finom. Az éttermi árak sem vészesek, de pl drágábbak, mint Görögországban. De mi érdekel? Kaja? Pia? Fakultatívok? =)

2012. máj. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Háááát őőőő kóla chips szórakozóhelyekre belépő etc:D és köszi agyorsválaszt:D
2012. máj. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mi júni. 1-én megyünk és 10-én jövünk vissza. Én ahogy hallottam az árak kb mint itt, "szegények" azt mondják.
2012. máj. 27. 08:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi június 22.-én jövünk és július elsején jövünk haza:)
2012. máj. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Huhha...pont olyanokat kérdeztél amiket nem tudok :DD

Chipset kb 2 éve ettem utoljára olyat, amit én vettem (max ha megkínálnak akkor szoktam enni, régebben szerettem most már nem igazán) - Spanyolországban sem vettem/ettem chipset egyszer sem...=))

Kólát csak meggyes kólát ittam a nyaralás alatt, úgy rémlik valamennyivel drágább volt mint itthon, pontos árra nem emlékszem.

Szórakozni pedig nem jártam, mert biztos megismertem volna sok mindenkit, de teljesen egyedül nem akartam menni. De pl a mi utazási irodánknál volt olyan, hogy fizetni kellett 12 eurót, és az 7 napon át belépést biztosított neked a HOLLYWOOD nevű discoba, + volt mellé 1 ajándék ital. Ilyen tudtommal minden utazási irodánál szokott lenni, egyénileg nem tudom mennyibe kerül a belépő. Van 1 disco aminek a nevét nagyon emlegették neten, hogy az nagyon jó, stb...Nyaralás alatt minden este elsétáltunk mellette, de már nem emlékszem a nevére. Járj utána ha tudsz, vagy ha eszembejut akkor írok én :)

2012. máj. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Még mindig én vagyok. :)

Mi is június 22.-én akartunk menni tavaly, de nem jött össze, később kellett mennünk, úgyhogy mi július 27-től augusztus 9-ig voltunk (ebből 1 hét Lloret de Mar, 2-2 nap Olasz és Franciaország, a további 2 nap utazás). Sokkal drágább volt, de szerintem megérte. Főszezon kellős közepe volt, nagyon nagy tömeg volt, meg minden, de a hőmérséklet nem volt brutálisan meleg (általában 27-28 fok volt, ritkábban 30 körül...), a tenger pedig rettentően hideg volt, apum nagyon szeret úszni, de nem bírt ki 10 percnél többet a vízben, anyum meg leginkább napozott, ritkán ment bele. Én kibírtam azért tovább mint apu, de végig fáztam, vacogtam. Úgyhogy el sem tudom képzelni milyen lehet előszezonban. Bár gondolom, ti inkább a bulizásra fogtok koncentrálni..:))

2012. máj. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hazaértünk a nyaralásból és gondoltam megosztom tapasztalatainkat. Nagyon jó volt minden, a fakultatív programok is nagyon jók igaz nagyobb részt mi csináltuk magunknak. Mi is Fenals on voltunk szállásolva (H Top Royal Star) és nagyon jó az a városrész olyan nyugisabb nem mint a sétáló utca-fő utca. Kérdezte itt valaki a bulizást meg ismerkedést hát ha tudsz oroszul vagy angolul, németül akkor van esély rá hogy lehet ismerkedni. Szórakozóhely egymást éri, sok van belőlle, de azért ott is ésszel mert elég sok rosszat hallani rólluk. Mi direkt nem mentünk elég volt egész nap az tömeg.
2012. jún. 12. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!