Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nincs spermám? Blablabla

Nincs spermám? Blablabla

Figyelt kérdés
13 éves fiú vagyok, és igen néha magamhoz szoktam nyúlni, de élvezés után nincs sperma. Elég korán elmegyek de nem tudom hogy ez számit-e. Ez baj?
2014. jún. 9. 18:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem, fiatal vagy még, majd lesz.
2014. jún. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem baj. Valószínűleg még csak most kezdesz serdülni. Hamarosan lesz spermád is, ne aggódj! :)
2014. jún. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Még nem értél meg rá ,hogy legyen .
2014. jún. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De nem úgy hogy nem folyik.. hanem tényleg nincsen :D Lehet kicsit értetlen vagyok, de furcsa.
2014. jún. 9. 18:43
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne furcsa? Én is joval elöbb kezdtem fényesiteni a bohocot, minthogy jött volna valami is. Semmi gond.
2014. jún. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Csak azért, mert van egy legjobb barátom, és megszoktam vele vitatni a dolgokat. Én egy jó fél fejjel magasabb vagyok nála, és előbb is szőrösödtem. Elég kényes téma, például szüleimhez nem tudtam volna evvel fordulni :D Na igen, ő azt állitja hogy az első élvezés után folyik neki :D
2014. jún. 9. 18:48
 7/12 anonim ***** válasza:
Jó neki már volt, az első kiveréstől, neked meg még nem. Nincs ezzel semmi baj. :D
2014. jún. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem baj? :D Régebb óta is fényesítem a bohócot (egy válaszolót idézve)
2014. jún. 9. 18:51
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem baj! Minden fiú a saját ütemében fejlődik! Neki már van, neked meg még nincs, de ettől még nem vagy lekésve semmiről!
2014. jún. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen a nem lehurrogó konkrét válaszokat :D Ment mindenkinek a zöld pacsi :)
2014. jún. 9. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!