Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van, szeretné...

Fitymaszűkületem van, szeretnék egy részleges metélést ill. a fék átvágását. Tb kártyára hol csinálnak ehez hasonló műtétet? (részleges metélést) teljesbe soha nem fogok belemenni.

Figyelt kérdés
Le írná valaki a tapasztalatát, akinek része volt rkm-ben? Nyíregyházi vagyok.
2014. jún. 16. 10:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

A TB-s részére nem tudok válaszolni, én BP-n csináltattam részlegeset egy lézerklinián.


Szerintem nem kell félned a teljes metéléstől sem, nem sokban különbözik a részlegestől. A bőrt pedig így is, úgy is megvágják, ami nagyon rossz lesz, nagyon. Az én részleges metélésem nagyon szépre sikerült, büszke vagyok a kisfőnökre. Utólag megérte azt a 4 hetes gyógyulási időszakot. :)

2014. jún. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nincs olyan mértékű a szűkületem, hogy csak a teljes metélés segítsen. Magánklinikán menyiért csinálták neked?
2014. jún. 16. 11:28
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

Nem emlékszem már rá, de szerintem megfizethető áron (17 voltam, a szüleimnek nem okozott problémát [pedig nem vagyunk gazdagok]). Nézz körbe, én azt mondom.


A teljes metélést csak azért mondtam, mert fizikailag nincs sok különbség a kettő között. Részlegesnél marad kb. 1 cm bőrréteg, ami néha rátud lóg a makkod peremére. Merev állapotban pedig abszolut eltűnik. De félre ne érts, nem akarlak én rábeszélni, csak információként mondtam el, mint tapasztalat. :) Nekem is részleges van. Nekem annyit mondtak, hogy részlegesnél ha kicsi eséllyel is, de visszatérhet a probléma. Ezért mondták hogy gondolkodjak azért a teljesen is. Én is ezért mondom neked.


A műtét utáni első hét nagyon fájdalmas, nem szeretném újra átélni. :D Persze mondom, én is a részlegeset választottam és minden szép és jó. :) (24 vagyok)

2014. jún. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Minden SZTK ban ez ingyenes.Abba kell menned ahova tartozol ,beutaló sem kell .Mindent ott kell megbeszélni a dokival .
2014. jún. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nyíregyházán csinálnak esetleg részlegest? Ha igen hogy hívják a dokit?
2014. jún. 16. 17:17
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Amúgy miért döntöttél emellett? Kíváncsi vagyok, hogy milyen a szűkületed, mennyire tudod hátrahúzni – ilyesmik :) Próbálkoztál-e már kevésbé invazív megoldásokkal, ha igen akkor mit és hogyan csináltál, milyen rendszerességgel? Lehet-e hogy csak a féked okozza a problémát?
2014. jún. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
42%

Nagyon jol gondolod, hogy nem akarsz teljes korulmetelest!

Ha barmelyik orvos megprobalkozna azzal, hogy azt csinalja, keress masikat. Ne csodalkozz, ha az idos SZTK-hentesek esetleg ragaszkodnak a teljes korulmeteleshez, mert esetleg ok csak ahhoz ertenek, csak azt tudjak jol megcsinalni. (Errol is meselhetnek, de inkabb nem).

2014. jún. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Pedig a körülmetélés akkor éri el az értelmét, ha a teljes fityma eltávolításra kerül. Ha rálóg a makkra akkor nem fognak jelentkezni azok az egészségügyi előnyök amelyek miatt évezredek óta végzik ezt a műtétet.
2014. jún. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
42%

Leirta a kerdezo, hogy soha nem fog belemenni a teljes korulmetelesbe.

Esetem mutatja, hogy mennyi problema lehet, ha valakinek lecsonkoljak az egeszet. Igy igenis jol teszi, ha nem vagatja le az egeszet.

Kerdezo vigyazz, kire hallhatsz.

Beindult megint a beteges, perverz emberek reklamgepezete... :(

2014. jún. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Azt orvos nélkül is tudom, hogy a féket azt tuti vágni kell meg a fitymából se ártana vagy 1-1.5 centit. Mereven makk alá tudom húzni de ott már erő kell hozzá a fék miatt és feszűl is kicsit. Óvszerben a szex meg nem megy mert a bőr visszahúzódik a makkra. Főleg ez verte ki a biztosítékot, nem a leg szerencsésebb egy új kapcsolatnál példáúl... Próbáltam nyújtani vagy egy évig. Valamivel jobb lett de nem az igazi így sem. Kedves higiénia miatt akarom ezt a műtétet mint ahogy a válaszomból is kiderűlhetett. Sőt szerintem 10 sorstársamból 9 is így látja ezt
2014. jún. 17. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!