Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hova forduljak vagy mit tegyek?

Hova forduljak vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nekem olyan problémám lenne, hogy amikor merev állapotban hátra szeretném húzni a fitymámat, akkor a makk alatt körülbelül 1-2 cm-re megakad és ilyen felgyűrődött valami lesz körülötte, nem tudom minek nevezik ezt és ha továb szeretném húzni, akkor fájdalmat okoz. Van, amikor vissza szeretném húzni, akkor pedig nem mindig sikerül, mert a fityma felgyűrődik és nem megy rá a makkra normálisan. Nagyon rossz, mert így az óvszert sem tudom felhelyezni normálisan, mert megakad abban a felgyűrődött részben. Kérlek, segítsetek hova fordulhatnék.

2014. jún. 20. 09:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kicsit jobban utánaolvastam és valószínüleg részleges fitymaszűkület és rövid fék lesz. A legfontosabbat kihagytam a leírásból, mert amikor hátrahúzom, akkor valójában a féktől nem tudom hátrahúzni normálisan, ha pedig erőltetem, akkor már a makk végét kezdi lefelé húzni a fék. De jövőhéten megyek urológushoz, viszont nem érem el a kórházat, mert azt tudom, hogy beutaló nem kell, de gondolom időpont kellene, nem csak úgy odamegyek, hogy na most akkor jöttem.
2014. jún. 20. 14:59
 12/12 anonim ***** válasza:
43%

Mereven nem kötelező tövig tudni hátrahúzni, a makkon túl 1-2 centi bőségesen normális. Teljesen normális az is, hogy a makk mögött felgyülemlik a bőr hátrahúzott állapotban – ugyanezt csinálja lankadtan is ha megfigyeled, csak akkor tövig hátra tudod húzni.


Az, hogy maga alá gyűrődik (és ugye emiatt nem tudod előretolni rendesen amígy merev) jelenthet egy nagyon enyhe fitymaszűkületet, de az is lehet hogy konkrétan kutya bajod – nekem pl. laza fékkel és laza fitymával is elég gyakran begyűrődik a bőr. Tanuld meg úgy előrehúzni hogy jól fedjen és jó az egész :)


Az óvszer kérdése meg: hát mivel minden normális embernek felgyűrődik a bőr a makk mögött, így kétlem, hogy ezzel lenne probléma. Lehet, hogy rossz a koton mérete amit használni próbálsz, vagy csak ügyetlenül használod. Vegyél ki egyet és gyakorolj, ne a párod előtt szerencsétlenkedj vele :)

2014. jún. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!