Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hova forduljak, illetve mit...

Hova forduljak, illetve mit csináljak ilyen tünetekkel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Előre leszögezném, hogy minden nap fürdöm, minden nap alaposan megmosom a péniszemet. Történt a mai nap olyan, hogy elment WC-zni, ugye elvégeztem a pisilést, és aztán olyat éreztem mintha csípett volna az.. Aztán a kádban észrevettem hogy a makkomon megjelent egy kis piros folt egy helyen, a húgycső nyílás mellett. Mondom jól van biztos csak tényleg csípte egy kicsit, nem ráztam ki eléggé.. aztán később, most éjféltájt felhúztam a fitymám, és elkezdtem vizsgálni a makkom. Arra lettem figyelmes hogy mintha genny lenne rajta, valamint amikor kicsit megnyomtam a péniszem, megnézve hogy jön e belőle ki valami, akkor észre vettem hogy a húgycsőből genny jön ki... Utána olvastam, csak rosszat láttam róla, hogy ez valami súlyos dolog. Srácok, lányok, kérem a segítségeteket! Ez most mire utal? Mit csináljak vele? Mitől alakulhatott ki? :O :( Segítség!

2013. aug. 17. 01:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ma van szombat. Hétfőn irány az urológia.
2013. aug. 17. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát öreg nem akarlak megijjeszteni, de először is minél előbb húzz el urológushoz, ha akarod még használni a péniszed az életben.

Másodszor, szólj annak, akivel összefeküdtél az elmúlt 1 hétben...ha ismered, és küld el nődokihoz, de sürgősen!Mert nőknél kevésbé jön elő ez a betegség(már amire gondolok).

Remélheted, hogy ez csak egy szimpla gomba...bár kétlem, mert nem írtad, hogy viszketne bárhol is, genny meg már csak nagyon elburjánzott gombás fertőzésnél szokott folyni a húgycsőből.

Személy szerint tripperre gondolok, de nem kell félni...(ha ezt a szót meghallják az emberek mindjárt pánikolnak, felesleges)de kapsz erős antibiotikumot és remélhetőleg ennyi és el is múlik.

Ha jobban lennél, úgy éreznéd a tünetek enyhülnek, akkor is MENJ EL DOKIHOZ, mert magától nem múlik el!

Máskor meg vigyázz!

2013. aug. 17. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ohh b*ssz*meg.. mindig gumival csináljuk barátnőmmel, vagy ez semmit nem jelent?. A tripper mitől alakulhat még ki? Most kajakra elkezdtem parázni.. tegnap jelentkezett elsőnek a dolog, és asszem vasárnap feküdtünk le utoljára..
2013. aug. 17. 09:09
 4/12 anonim ***** válasza:
A fertőzést a kezeddel is rávihetted.Gondolom a gumit nem azonnal húztad rá,előtte még máshol is járt a kezed .
2013. aug. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Van amikor ő teszi fel, de van amikor én.. Pontosan nem emlékszem hogy ez esetben hogy történt a dolog. Megkérdeztem őt is hogy nincs-e valami tünet, nem-e fáj neki valami meg ilyesmi, és azt mondta hogy semmi különleges nincs vele. Tehát csak nekem van problémám.
2013. aug. 17. 09:48
 6/12 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok

Figyu, nem kell félnetek! Ne pánikolj! Ne aggódj! :) Elmentek dokihoz és mintát vesznek a gennyből, barátnődnek meg a hüvelyéből és kitenyésztik, majd másnap, harmadnap megmondják, hogy pontosan mi is az. Kaptok egy erős antibiotikumot, még akár helyileg használatos krémet is. Nekem csak egy tippen volt, hogy esetleg tripper, de tényleg ne aggódjatok és ahogy írtam, ha a barátnődnek nincsenek is tünetei, attól ő is simán fertőzött lehet, jobb az elővigyázatosság és menjen el ő is mindenképpen dokihoz. Meg a tripper általában tünetmentesen zajlik le, főleg a nőknél.

De tényleg minél hamarabb keressétek fel az orvosaitokat! Kezeletlenül súlyos problémák is lehetnek a későbbiekben, akár meddőség is, ez nem játék!

Barátnőmnek pl gombás fertőzése volt, szépen én is elkaptam tőle, teljesen mind1, hogy az ember használ-e óvszert, az sem véd minden nemi betegségtől sajnos. :(

Ő speciál kolis volt, kitudja talán ott szedte össze a közös zuhanyzóból, vagy WC-ből.

Most elég jó nyár volt. Voltatok esetleg strandon, uszodában? Nyilvános WC-t valamelyikőtök használt? De egyébként bárhol összeszedhettek bármit...tömegközlekedésen is...akárhol. Vagy, ha a barátnőd tamponozik, akkor felhelyezés előtt lehet nem mosott alaposan kezet, ez is lehet az oka, hogy elkaptátok, de Te is simán összeszedhetted bárhol.

Szex előtt mindig alaposan mossatok kezet, ha lehet a nemi szerveteket is mossátok meg! És az sem árt, ha utcáról hazajövet a WC-zés előtt is kezet mostok!!! Tapasztalatból mondom, mi már átestünk jó pár ilyen gombás fertőzésen. A hátam közepére sem kívánom.

Emlékszem, hogy az első alkalommal a barátnőmet hibáztattam, és meggyanúsítottam, hogy tuti megcsalt...persze tudom sosem tenne ilyet, de én meg megijjedtem és hibáztatni akartam valakit. Nagyon csúnyán összevesztünk :( és kellett 3-4 hónap mire mind a ketten tényleg őszintén megbocsátottunk a másiknak. Szóval, ha esetleg Te Neked is ilyenen jár az eszedben, hát NE TEDD, mert mondom bárhol összeszedhettétek, barátnőd is és Te is simán. Nem kell egyből megcsalásra gondolni.

Erős immunrendszerrel és elővigyázatossággal meg tudjátok előzni ezeket a kellemetlen betegségeket! Olvassatok utána vagy kérdezzétek meg az orvosokat.

Majd írd meg, hogy mi lett! :) És jobbulást!

2013. aug. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

jaa és ezeket olvassátok el:


[link]


[link]

2013. aug. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyébként most gondolom "megszívtátok" mert hosszú hétvége van, aug. 20-a miatt...lehet várnotok kell szerdáig is? :(
2013. aug. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kezdek kicsit megnyugodni, mivel délután elkezdett viszketni ott, és gennyt pedig már nem látok, lehet hogy gomba? Köszi a megnyugtató sorokat, nagyon kedves vagy. Barátnőm nem tamponozik. Megfogadom a tanácsodat, és mindig megfogjuk mosni a dolgainkat.. hát eléggé rácsesztünk :// Még lehet hogy szerda se, mert annyi helyre fogok menni akkor hogy az nem igaz.. Eszembe se jutott egyébként az hogy ő megcsalt volna engem.. lett volna rá alkalma, de tudom hogy nem tette, akkor én azt már tudnám, és teljesen megbízom benne egyébként is. :) Neki volt régebben gombája, pár hónapja, az esetleg nem lehet hogy nem jól lett kikezelve, és így még lappangóan ott maradt, és így rám? Tényleg most már óvatosabbak leszünk.. tegnap éjjel eléggé beparáztam a dolgoktól, ilyet még sosem láttam.. gusztustalan volt, és valahogy el sem hittem.. :/ Majd értesítelek a dolgokról, amint kiderült minden!
2013. aug. 17. 18:48
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha nem bírsz magaddal, akkor nyugodtan bemehetsz a kórházba is vele holnap, és segítséget adnak.

Nagyon kétlem, hogy a hosszú hétvége miatt hagynák az ilyen dolgok elfajulását.... nem ránk vallana.



Nem tippelgetnék hogy mi lehet, mert elég sok minden lehet, igen sokféle törzzsel, így felesleges a tippelés. Egy doki, és egy tenyésztés + vérvizsgálat mindenre fényt derít.



Sajnállak, hogy ez így hosszú hétvégén derült ki, mivel így ez egy nagyon hosszú hétvége lesz számodra.

Ha valamilyen okból kifolyólag nem látnak el a kórházban, akkor pedig a környéketeken keressél fel egy magán dokit (magánpraxisban fogad), és kérdezd meg az árait is ( de nem fog nagy összeget kérni).

2013. aug. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!