Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ezekkel a tünetekkel: Kiszárad...

Ezekkel a tünetekkel: Kiszáradt, ráncos, enyhén hámló, makk (valószinüleg tusfürdőtől) hová forduljak úgy hogy lehetőleg ki tudjam hagyni a körzeti orvost a történetből? Mert fiatalkorú vagyok és még pár évig lesz ő az orvosom.

Figyelt kérdés

2014. jan. 15. 17:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A bőrgyógyászatra nem kell beutaló,nem kell menned a háziorvoshoz .
2014. jan. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan úgy van,ahogy az előző írta. Ráadásul ez az ő "asztaluk".
2014. jan. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
és csak mondom a recepción hogy a bőrgyógyászatra szeretnék menni és adnak papírt hogy hová stb.
2014. jan. 15. 18:19
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Taj kártyát vidd magaddal .Mivel fiatalkorú vagy ,még akkor is ellátnak ,ha netán másnak időpontot is kellene kérni .Téged nem küldhetnek el .Jelentkezel a beteg felvevőnél .
2014. jan. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Annyi még érdekelne hogy ha javuló tendenciát mutat a dolog akkor is szükséges lehet elmenni?
2014. jan. 15. 21:20
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem. Most hagyd ki a tusfürdőt, vegyél mosakodó krémet a patikában és azt használd. Elképzelhető,hogy elmúlik. De ha ettől van,akkor számíthatsz rá,hogy máskor is kijön.
2014. jan. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mosakodó krémet? Erről így nem hallottam és azt használjam az intim területekre is? Intim lemosóra gondoltam de elvetettem azon az okon hogy a sima víz egészségesebb lehet.
2014. jan. 15. 21:27
 8/17 anonim ***** válasza:
Az intim lemosó sem jó. Abban is van illatanyag,tartósító,esetleg színezék. Ezeket most ki kéne hagyni,ezért kéne a gyógyszertári mosakodó krém. Most csak azzal fürödj. Tiszta vízzel is lehetne,de az nem tisztít le eléggé.
2014. jan. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget akkor ezt kipróbálom.
2014. jan. 15. 21:55
 10/17 anonim ***** válasza:
Ja, és még valami. Az hagy egy kis zsiradékot is rajta,nem szárad tovább.
2014. jan. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!