Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valaki küldene képet átvágott...

Valaki küldene képet átvágott fitymafékről?

Figyelt kérdés
Kerestem már, de nem találtam a neten sehol képet róla.

2014. jún. 21. 20:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%

AZT MIÉRT KELL ÁTVÁGNI?

LE FOG ESNI A MAKKOD!

2014. jún. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%

Rosszul terjedt el a köztudatban,hogy átvágják a rövidet.

Akkor mit varrnak össze 5-7 öltéssel ? Az egészet eltávolítják .Nem csak ott rövid,ahol átvágnák,és nem gumi hogy nyúlna .

2014. jún. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Egyből műtét utáni képet láttam már, de teljesen gyógyult állapotban lévőt még nem erre lennék kíváncsi hogy hogy néz ki.
2014. jún. 21. 21:54
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Hát képet nem szeretnék róla mutatni, nekem szikével csináltak rajta bemetszést és valami borzalmas lett a végeredmény, göröngyös kitüremkedő heg maradt a bőrön stb... Most akarok majd felkeresni egy plasztikai sebészt...
2014. jún. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én a te helyedbe egyből plasztikai sebészhez mentem volna az a legbiztosabb. Ha megcsináltatnám akkor olyan orvost keresnék aki lézerrel dolgozik.
2014. jún. 22. 21:52
 6/14 anonim ***** válasza:
51%

Na igen, de én ennyire naív voltam, hogy elhittem az olvasottakat. Mindenhol azt írják rutinműtét minden urológián, stb... Semmiség...


Hát nekem kb majdnem jobban feszül mint a műtét előtt, emellé még ocsmány is lett az egész, kb lelki beteg lettem emiatt hogy most mi lesz vele...

2014. jún. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
18%
Az átvágásnak nem sok értelme van, akkor jó, ha teljesen leszedik. Ugyanez vonatkozik a körülmetélésre is. Ha csak részlegesen csinálják akkor egyrészt ronda lesz, másrészt nincsenek azok az egészségügyi előnyök ami miatt érdemes megcsináltatni. Azt szoktam mondani, hogy hmár valaki rászánja magát, akkor csináltassa meg teljesen: a fél munka sosem jó! Női szemmel is jobb, ha csupasz.
2014. jún. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%

A feket muszaj atvagni, ha feszul, mert kulonben szex kozben szakadhat el es az verzessel jar. Az egeszet eltavolitani akkor kell, ha valakinek nem kellenek az idegek, amik rajta vannak (eleg sok) de az kozepkori modszer, amikor valakit az erzo idegeitol megfosztunk, nehogy elvezze a szexet, vagy nehogy nagyon elvezze. Barbar dolog. Ahogy az is, ha valakinak fitymaszukulete van es a szukulet mertekenek megfeleloen csinalnanak bemetszest, vagy metelnenek reszlegesen, csak annyira, amennyire kell, de ehelyett az egeszet levagjak, aminek semmi ertelme nincs, maximum a megjeloles (zsido vallas es sok egyeb primitiv vallas csinalja) es az, hogy a kozossegnek vessek ala az egyent, az ferfi ne az elvezeteivel legyen elfoglalva, hanem eljen a kozossegnek.

Ez primitiv, kozepkori szemlelet, vigyazni kell, mert az egyszeruseg kedveert sok orvos is ezt valasztja, inkabb levagja az egeszet, mert az gyorsan megold mindent; ahogy a torott kar levagasa is megold mindent. Honaljszag se lesz onnantol.

2014. jún. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%
Hát nekem átvágták, de ugyanúgy feszül, és még ocsmány is lett... most akkor mivan? Leszedetném én már mert a tököm tele van vele, de nem akarja vállalni az orvos. Most akkor mit csináljak?
2014. jún. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 MiPro ***** válasza:
88%
ugyanúgy feszül? és nem akarja vállalni az orvos? Nem tiszta ez nekem...
2014. jún. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!