Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt a barátaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a barátaim, osztálytársaim?

Figyelt kérdés

17 éves budapesti gimnazista lány vagyok, viszonylag sokat járok bulizni, sok haverom van, és állítólag nagyon szép is vagyok. ezekből következően volt már nem egy barátom,egyéjszakás kalandom, stb (nem ítélkezni,légyszi). nem szoktam a "kalandjaimmal" dicsekedni, de ha valaki kérdezget,én nem titkolok semmit, az osztálytársaim viszont (főleg a lányok) r1bancnak tartanak, bár nem mondják a szemembe. ez nagyon zavar, nem viselkedem k0rvásan a suliban, és állítólag mindenki szeret, de néha megjegyzéseket tesznek. az osztálytáraim nagyrésze nemcsak, hogy szűz, de semmilyen tapasztalata sincsen, lehet, mert jó iskolába járunk. irigyek lennének, vagy csak gonoszak?

(by the way, NEM kérek priviket)



2014. jún. 2. 15:43
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
te legalább őszinte vagy, mások, akik megtehetik, ugyanezt csinálják, csak titokban...
2014. jún. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
77%
"nem viselkedem k0rvásan a suliban", de azon kívül igen, (legalábbis ezt írtad), és ők tudnak róla. Mi akkor ebben a meglepő?
2014. jún. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
34%
Féltékenyek arra, hogy te élvezed az életet
2014. jún. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
63%
Figyelj! 17 evesen bulikban idegenek dugnak szet. Ez nem itelkezes, engem pl nem zavar, szeretem a ribiket, plane ha szepek. De a tenyen nem valtoztat, rbanc vagy. Szoval erted. Es ebben semmi feltekenykedes vagy rosszindulat nincs, ez csak teny. Namost valaki szeret rbanc lenni, es van akit nem zavar ha egy lany ribi, de vannak akik ezt nem szeretik. Ez ilyen egyszeru.
2014. jún. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
15%
Mindenki bekaphatja, aki azt mondja, hogy r.banc vagy. Ez tény? hülye vagy te??? Az a nő ri.anc aki élvezi az életet ??? Nem fűvel fával csinálja, hanem megválogatja (gondolom). A rib.nc az meg azt jelenti, hogy értéktelen, olcsó és nem kell senkinek csak "arra". Ezért undorító ez a megnevezés és egy utolsó féreg az, aki jogtalanul használja! Ameddig a pasikra nincsen hasonló megnevezés, ami legalább annyira sértő és lealacsonyító mint a nőkre a 'r.banc , lotyó, " kifejezések és társaik, addig senki szerintem baromira nem fair egy nőt így nevezni...(azért a cselekedeteiért, amiért a pasit meg megdícsérik. fujj)
2014. jún. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos én is annak tartalak. Nem irigységből... Hanem azért, mert ennyi idősen nem kellene minden héten más pasival szexelned. Szerintem akik megdugnak, azok is azért, mert annak tartanak. Ezek a lányok cseppet sem irigyek rád, csak van olyan, aki irtózik ettől, mint én is. Mindenkinek lehet véleménye. Nekik is van. És nekem is. Olcsó vagy.
2014. jún. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
23%
Te hol olvastad, hogy minden héten mással fekszik le ? Hmm...de jó neked, hogy a sorok között is tudsz olvasni. Igazán profi lehetsz.
2014. jún. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
56%

Jaj...miért lennének irigyek? Amiért téged 17 (ismétlem, TIZENHÉT) évesen idegenek b**sznak szét a diszkóban? Miért infó, hogy szüzek? Ha akarnák, ők is elveszthetnék.

Rendben, élvezni kell az életet, bulizni, stb, de ez nem azt jelenti, hogy az élet küszöbén össze-vissza dugni. Ha ezt teszed, ne csodálkozz, hogy ribizlinek tartanak.

Suliban nem viselkedsz k**rvásan, de azon kívül pedig igen..

2014. jún. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
Azt irta h volt mar tobb egyejazakas kalandja. 17 evesen ez eleg egyertelmu. Nem csak par evente becsuszik egy.
2014. jún. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
Semmi szokatlan nincs ebben, valószinűleg 10%-a irigy, 10%-a gonosz, a többi meg szimplán nem csípi azt, amit az előttem kommentelők már leírtak.
2014. jún. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!