Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után 3 hónnappal?

Bengm kérdése:

Körülmetélés után 3 hónnappal?

Figyelt kérdés

Üdv!


Az volna a problémám, hogy körülmetéltek 3 hónapja és a féket pl: meghagyták. Viszont mikor barátnőmmel együtt vagyunk akkor szex után vagy, ha sokat feláll kicsit megdagadnak a hegek. Nem tudom mi a gond..



2014. jún. 22. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
A féket ilyenkor elszokták távolitani.Lusta volt a doki.
2014. jún. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem is azzal van a gond. Hanem általában a makk körüli bőrgyűrű szokott kicsit megduzzadni.
2014. jún. 22. 16:33
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
A fitymaféket nem minden esetben távolítják el a körülmetélés során, ez az orvostól függ. Van aki meghagyja, van aki egy icipici bemetszést csinál a féken, és van aki meg eltávolítja (gyakorlatilag kivágja) azt a részt is. Ha nem fék, hanem a megmarad fitymarész belső része duzzad meg szeretkezéskor, akkor az azt jelenti, hogy nem távolították el a teljes fitymád. Három hónappal a műtét után már teljesen gyógyultnak kell lennie, menj vissza az orvoshoz, aki műtött, vagy ha nem éred el, vagy nem akarsz hozzá menni, akkor egy másikhoz!
2014. jún. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 MiPro ***** válasza:
54%
Nem baj, ha megvan a fék. Sok az ideg rajta, hasznos!
2014. jún. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

Ha nem rovid a fek, akkor nem tavolitjak el normalis orvosok, nem is ertem a kerdesedet.

A fek sok ideget tartalmaz, a legtobben orulnek, ha nem tavolitjak el az erzo idegeket olyan testreszukrol, amelyiknel fontos, hogy erezzenek.

De ha neked nem kell a fek, akkor ezt miert nem beszelted meg elore az orvossal?

2014. jún. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Tévedés. Nem a fékben lévő idegek miatt érzel valamit vagy nem érzel valamit. A másik tévedés pedig az, hogy a felnőtt körülmetélések nagy része azzal kezdődik, hogy a féket átmetszik. Meghagyni szerintem azért felesleges, mert semmi funkciója nincs a körülmetélés után.
2014. jún. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%

A fekben sok az ideg, ez teny. Az is teny, hogy pl en sokat veszitettem azzal, hogy az orvos eltavolitotta, meghozza ugy, hogy meg se kerdezett engem. Arrol se kerdezett meg, hogy akarok-e teljes korulmetelest, megfosztott a dontes szabadsagatol, ami eleg zavaro, megiscsak az en testemrol van szo, az en idegeimrol, amiket lecsonkolt. Ez nekem nem oke, nem fer bele.

A fityma, ha szuk is, lehet bemetszeni, reszlegesen metelni es ha nincs a fityma belso boren teljes egeszeben berepedezes, esetleg valaki nem cukorbeteg, akkor nincs ertelme levagni es nem is etikus.

Nem viccbol nott oda egyik szervunk se, a fityma se. Vigyazni kell ra es nem csonkolni mindent, amire azt hisszuk, hogy felesleges.

Ha te a sajatodat feleslegesnek tartod, vagjad, ahogy akarod, de mas testerol hagyd, hogy mas dontson. Mar bocs.

2014. jún. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 MiPro ***** válasza:
36%
Pontosan!
2014. jún. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%

Moskovi: tudom miről beszélek, mert évekig dolgoztam szakrendelésen.


Tényleg "vicces", ahogy egyesek pár soros, helyesírási és egyéb hibáktól hemzsegő kérdések (és hozzászólások) alapján határozottan kijelentik látatlanban, hogy: nem kell körülmetélés! Vagy ha mégis, akkor elegendő a bemetszés! Nem elegendő, és nem helyes. A fitymaszűkület megoldása a körülmetélés. A teljes, a fék eltávoltásával együtt. Én mindenkinek azt tanácsolom, hogy ne halogassa, hanem menjen el a legközelebbi szakrendelésre, és majd ott megmondják, hogy mit kell tenni.

2014. júl. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
20%

"Tényleg "vicces", ahogy egyesek pár soros, helyesírási és egyéb hibáktól hemzsegő kérdések (és hozzászólások) alapján határozottan kijelentik látatlanban, hogy: nem kell körülmetélés!"


Vicces, amikor van egy vagy ket ember, akik ide evek ota bejarnak es semmi egyebet nem tesznek, csak a letezo osszes kerdesnel, ahol tema a fityma meg a korulmeteles, odafirkaljak, hogy mindenki vagassa le az egesz fitymajat, mert a teljes korulmeteles milyen jo, mennyire kockazatmentes, mindenre milyen szuper gyogyir.

Vicces, hogy ezek az emberek nem vallaljak eloben magukat es velemenyuket, a neten uzengetnek mindenkinek, sertegetnek mindenkit, akinek mas a velemenye, aki be mer szamolni arrol, hogy mennyi problemat, bajt tud okozni a teljes korulmeteles.

Vagy egesz egyszeruen figyelmen kivul hagyjak ezeket a problemakat, mintha nem leteznenek. Ez a vicces, de inkabb szomoru.


"Vagy ha mégis, akkor elegendő a bemetszés! Nem elegendő, és nem helyes."


Rengeteg eset mutatja, hogy bizony sok esetben eleg a bemetszes. Itt ezen az oldalon is rengeteg ember irta mar le, hogy a teljes korulmeteles helyett mas modszert alkalmaztak esetukben az orvosok, ami hasznalt. Persze a korulmeteles-maniasoknak, akik nudista fotokat nezegetnek-gyujtogetnek, ez zavaro. Ezert probalnak raijeszteni a fiatal fiukra, kisfius anyukakra, hogy aki nem a teljes korulmetelest valasztja, barmilyen problemara, az szamoljon azzal, hogy ujra elojon a problema. Es huszszor kell muteni, meg ehhez hasonlo rettenetes szovegek.

Szerintem nem etikus fiatal sracokat, tajekozatlan anyukakat felrevezetni, feligazsagokkal traktalni, ijesztegetni. Sot, szerintem igen aljas trollkodas kategoriajaba esik.


"A fitymaszűkület megoldása a körülmetélés. A teljes, a fék eltávoltásával együtt. Én mindenkinek azt tanácsolom, hogy ne halogassa, hanem menjen el a legközelebbi szakrendelésre, és majd ott megmondják, hogy mit kell tenni."


Sok szakrendelesen nem amputalas-fetisben szenvedo orvosok vannak, igy nem veletlen, hogy rengeteg orvos is ugyanazt mondja, ami amugy a civilizalt megoldas:


A szukulet mertekenek megfeleloen kell eljarni, tehat enyhe szukulet eseten sokszor eleg "tornaztatni" - nyilvan repedt, sebes-heges fitymat nem tornaztatunk.

Ha komolyabb a szukulet, akkor a bemetszes jo modszer, leggyorsabban gyogyul, a legkevesebb problemaval jar.

Ha durvabb a szukulet, mivel mar 2014 van, leteznek plasztikak, amik bizony eredmenyre vezetnek, attol fuggetlenul, hogy itt par nagyon beteg, perverz ember ijesztegeti az embereket, hogy ezek a plasztikak "nem mukodnek".

Ha minden kotel szakad, akkor ott a reszleges meteles, ami mar mindenkeppen eredmenyes, annyi bort vagnak le, amennyit szukseges.


A szokasos szoveg, hogy "de ujra beszukulhet" meg mar kicsit unalmas, tudod, amikor valakinek eltorik a karja es nem amputaljak, hanem sinbe teszik, akkor is elofordulhat, hogy kesobb ujra el fog torni. Ettol fuggetlenul megse az amputalast valasztjuk, ugyebar.

2014. júl. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!