Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikor merev a péniszem nem...

Mikor merev a péniszem nem tudom felhúzni a fitymám mikor nem merev Akkor fel tudom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
12/f

2014. jún. 22. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
az gond h hivatalosan nem tanácsolhatom h verd ki, nem hivatlosan meg azt havaslom h kezd el " huzogatni " miden 10 huzást lejebb ne fájon de kellemtlen legyen arra figyelj ne fájn mert akkor szakad ha kellemetlen csak nyulik
2014. jún. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Relatív fitymaszűkületed van (vagy esetleg rövid a fitymaféked)!

Beszélned kellene a szüleiddel és forduljatok orvoshoz!

2014. jún. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Baromság az első hozzászólás.

Fitymaszűkületed van, amin ha nem segít orvos csak romlani fog. 1 év mulva sehogy sem tudod majd hátrahúzni a fitymád. Nincs ebbe semmi ciki, van akinek gyerekkorában, van akinek később alakul ki. Nekem 17 évesen volt, úgy hogy előtte-után is éltem aktív nemi életet. Részleges körülmetélést kaptam, ami 1 hétig fájdalmas + 1 héti kellemetlen, de utána minden király volt. Szebb, jobb, egészségesebb.

Ne félj, szólj a szüleidnek és keressetek egy klinikát. :)

Ha javasolhatok és megtehetitek, akkor lézeres kezeléseket nézzetek. :)

2014. jún. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

elég sok embernek segit amit az első írt :D én csak 'kicsiknek" hanem felnőtteknek is

de ő tudja

2014. jún. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már eszéltem a szüleimmel ők is a gyakorlást javasolták
2014. jún. 23. 06:33
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem sem kell azonnal orvoshoz futni.Természetesen hogy szűk mereven,hisz eddig igy nem is húzkodta hátra bőrt.Igazából ezt a fiúk fürdés közben szokják elkezdeni ,és akkor a vízben könnyebben tágul. asok gyakorlás aztán meghozza az eredmény is .
2014. jún. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

MIvel igen fiatal vagy még,így lehet tudod otthon orvosolni a bajt,a lényeg esete meleg vízben óvatosan,lassan minden nap pár percig kezd a fitymád húzogatni,és ezt folytasd akkor is ha feláll a kukid,mert nálad akkor van némi gond.Szépen ezt csináld pár percig.

Ha szerencséd van akkor pár hét alatt azt veheted észre hogy ha áll a kukid már könnyebben tudod hátra húzni róla a a bőrt,és idővel mindig kicsit hátrébb tudod majd húzni.2-4 hét alatt is lehet már változás észlelni,hogy a kukin a bőrt könnyebb hátra húzni.


Ha nem segítene ez akkor urologushoz kell menni és az ad kenőcsőt vagy keress rá más megoldást.

2014. jún. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
24%
A "gyakorlás" az esetek felénél csak ront a helyzeten. Heges szűkület lesz belőle, ami még kellemetlenebb.
2014. jún. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!