Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Napi 3 rudotelt kel szednem...

Napi 3 rudotelt kel szednem most vettem be a harmadikat de nagy butaságot csináltam összerágtam pedig a tájékoztató szerint nem kéne mit tegyek?

Figyelt kérdés
hajlamos vagyok pánikolni és lehet csak most is pánikólok segítsetek mit csináljak

2014. jún. 23. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
semmit, holnap majd ne rágd össze.
2014. jún. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
64%
Ha rossz az íze, öblítsd ki a szád. Nem kőbe vésett törvény a betegtájékoztató, hanem próbálja a lehető legritkábbra redukálni a helytelen szedést például. Nem fog semmi baj történni, hogy egyszer véletlen összerágtad. Ezen ne pánikolj. Elvileg sok gyógyszert csak "kevés vízzel" szabad bevenni, de nem hiszem hogy akadt bárki, akinek baja lett volna attól, hogy jeges teával itta meg. Úgyhogy semmi baj nincs :))
2014. jún. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ valamennyire megnyugtattál
2014. jún. 23. 21:28
 4/6 A kérdező kommentje:
egyépként édes :)
2014. jún. 23. 21:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért nem szabad némelyik gyógyszert összerágni, mert nem mindegy, h az emésztőrendszer mely részén szívódik fel,és ezt a tabletta bevonatával befolyásolják. Ha összerágod, már a szájban elkelzdődik a felszívódás. Az összes "retard" megjelölésű tablettát egészben kell lenyelni, például, félbevágni sem szabad.

Egy alkalomtól nem lesz bajod, de rendszeresen ne csináld, emésztőszervi problémákat, pl, nyelőcső- és gyomorfekélyt okozhat.

2014. jún. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm ment mindenkinek a pacsi
2014. jún. 24. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!