Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Felrántottam a fitymámat....

Felrántottam a fitymámat. Lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Alaphelyzetben a fitymát még a makk feléig sem tudtam hátrahúzni. Olvasgattam az oldalt és úgy gondoltam felrántom magamnak. Nem gondoltam, hogy ennyire fog fájni, kínomban felszedtem a járólapot annyira fájt. Vérzett is és be van repedezve a fitymám. Viszont végre láttam a makkomat, úgyhogy már megérte. Sajnos elég túrós és letisztítani sem tudtam a szenvedéstől. Mikor elállt a vérzés, akkor kínok közt megint hátrahúztam, pár óra múlva megint. Ha így felszaggatom pár óránként, akkor nyúlhat annyit a fityma, hogy jó legyen?

#fityma #szűkület #szmegma #fitymaszűkület #felrántottam magamnak #feltéptem #felsikítottam #találtam egy makkot
2014. jún. 24. 15:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Az isten szerelmére, kérlek ne csináld ezt, mert be fog hegesedni és MÉG szűkebb lesz.
2014. jún. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Kamillás vízben áztatgasd, hátha elmúlik a fájdalom és hagyd abba a rángatását.
2014. jún. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Amúgy itt van az eredménye annak, hogy a sok hülye idióta mind ideírja a hülyeségét, hogy milyen különféle módszerekkel próbálják a fiúk házilag megoldani a fitymaszűkületüket, nehogy orvoshoz forduljanak, ha ilyen bajuk van. :(

Kérdező, ülj be a fürdőkádba és mosd le a túrós részt, aztán öltözz fel, irány az orvos, kérjél tőle NORMÁLIS sebkezelést, utána várd meg, amíg begyógyulsz és menj el az urológushoz és beszéljétek meg, hogy mi legyen.

2014. jún. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Amúgy valamit összekevertél. A felrántással a fitymaletapadást gyógyítják. A fitymaszűkületet csak nagyon enyhe esetben lehet KÍMÉLETES tágítással kezelni - nem rángatással, mert ha felreped, a hegesedés még tovább szűkíti. Még egyszer írom, hogy légyszi ne csináld ezt.
2014. jún. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Te hülye vagy! Urulógushoz menjél ne magadnak rángasd!
2014. jún. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
12%

Bizony hogy jól tetted,és most azt csinálj amit a 2 es írt. Betadine oldat fertőtlenitővel is kenegesd Már több fiú írta,mert hogy orvoshoz fordult,és a doki

is hátra húzta keményen.Nem kell kényeskedni,és lehet haza menni,tornáztatni .Ennyi volt az eligazitás utána .Hasonló fájdalmakat éltek át,de elmaradt a műtét.Gratulálok fa**a ,és bátor gyerek vagy !

2014. jún. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%

Az orvosok FITYMALETAPADÁST húznak hátra.

Fitymaszűkületet NEM rángatnak. SOHA. Légy szíves ne verd a kérdező farkával a csalánt, és ne oszd neki a hülyeségeket, nem a tiédről van szó.

2014. jún. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
6-os: neked volt bármikor ilyen bajod, vagy csak beszélsz?
2014. jún. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%

Felrántani a fitymát kizárólag sejtes letapadás esetén szokták, abban az esetben, ha néhány éves korig nem oldódik meg magától! (Ezt is egy erre alkalmas eszköz segítségével, érzéstelenítés után!)

A fitymaszűkületnél ezt sosem alkalmazzák, mert a szűkületet legtöbbször a bőr hegesedése okozza. A heges bőrfelület pedig nem rugalmas és ha hátraerőlteted, a fitymád bőre bereped és vérezni fog! Ezért van az, hogy orvosi/urológiai oldalon a "melegvizes-tágítós" módszert szinte soha nem ajánlják (ezzel csak fórumokon laikusoknak köszönhetően találkozhatsz)!

Most viszont hagynod kellene, hogy begyógyuljanak a sebek és keress fel egy orvost! Ha a sebes fitymát folyton hátrahúzod, azzal csak azt éred el, hogy egyre hegesebb lesz, mert amikor gyógyulna, te ismét feltéped és nem tud begyógyulni. Ezzel pedig pont az ellenkezőjét éred el, mert ettől egyre jobban összeszűkülhet a fitymád!

2014. jún. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
Á, te egy állat vagy. Mazochista állat. Sokkal humánusabb megoldások is vannak.
2014. jún. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!