Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Piros folt a fitymám alatt,...

Piros folt a fitymám alatt, mi lehet?

Figyelt kérdés

kb egy hete jött elő, azóta ilyen. Nem fáj, nem viszket, valamikor alig látni de van mikor pirosas lesz.

[link]


Volt a kezemen egy sérülés ami miatt nem tudtam minden nyilvános helyen normálisan kezet mosni vizelés előtt, lehet hogy így kaptam el valamit?


2014. jún. 29. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Igy nem valami szép látvány ,akár urológus,vagy bőrgyógyász

többet tudna erről mondani.Biztos kapnál rá valamilyen kenőcsöt is .

2014. jún. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Uhh! Rendszeres tisztálkodás erősen javallott!
2014. jún. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nincsenek higiéniás problémáim. Naponta legalább egyszer zuhanyzok(este) ha van időm akkor reggel is. Ha nincs akkor is legalább mosakszok.

Sőt, kicsit még tisztaságmániás is vagyok, vizelés előtt is mindig alaposan kezet mosok. Kézfertőtlenítő is mindig van nálam (és használom is).

Szóval kétlem hogy ez okozná.

Csak most egy sérülés miatt hiába, sebet nem érhette víz(attól még ugyan úgy zuhanyoztam, mosakodtam, kezemre húztam zacskót) de kézmosás kevésbé volt alapos nyilvános helyeken.

2014. jún. 30. 00:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Amúgy a túlzott tisztálkodás is okozhat problémát, ne ess át a paci túloldalára.


Nézesd meg bőrgyógyásszal a dolgot; lehet amúgy valamilyen fertőzés, lehet egyéb okból bekövetkezett dermatitis (bőrgyulladás). Amíg nem tudsz odajutni, addig megpróbálhatod a területet Canestennel kenni, nézd meg hogy változik-e.

2014. júl. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!