Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A lézeres körülmetélés gyorsab...

A lézeres körülmetélés gyorsabban gyógyul mint a hagyományos? És meik a jobb és miért?

Figyelt kérdés

2014. jún. 30. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Lézeres műtét csak magánklinikán van,min. 100 ért.A TB ezt nem támogatja ,csak a hagyományosat .Annyi a különbség tudomásom szerint,hogy csak a vérzés marad el,mert beégetik az ereket.A többi minden azonos .Volt már olyan fiú,aki sokkal többet várt tőle,és semmivel sem lett szebb sem .
2014. jún. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Na akkor írok, hogy legyen olyan is akinek tapasztalata is van. :D


A lézeres is ugyanúgy vérzik, de ebből semmit sem fogsz látni, ne aggódj. A lézeres műtét után, a seb könnyebben gyógyul és a heg is kevésbé lesz látványos (révén, hogy lézerrel és nem szikével pingálják a szerszámod). Tömören, röviden ennyi.


Én a lézereset ajánlom, még akkor is, ha azért fizetni kell. Nekem ért annyit a büszkeségem jövője, hogy ne fukarkodjak vele. :)

2014. júl. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 MiPro ***** válasza:
40%
Megérdezhetem, hogy miért kell a körülmetélés?
2014. júl. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21%
Ha lehet, szerintem valaszd a reszleges korulmetelest - ha szukulet miatt kell es nem vallasi okokbol csinaltatod. Nem nagyon letezik olyan eset, amikor az egesz fitymat le kell vagni. Ritkan indokolt.
2014. júl. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az a legjobb módszer, ahol a legtöbb szövet megmarad és tud funkcionálni.
2014. júl. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!