Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » SOS, nem áll fel a nemi...

SOS, nem áll fel a nemi szervem maszturbálás közben, tapasztalt már valaki ilyet?

Figyelt kérdés

pár napja vettem észre legelőször, hogy nem tud teljes mértékben felállni, nagyon megvagyok ijedve, mert nekem még ilyen sosem volt

én egy olyan 20 éves fiú vagyok, akinek még egyszer reggelizés közben is felállt a saját barátnőjére, szóval ezzel azt akarom mondani, hogy nekem sosem volt ezzel gondom eddig. Nagyon erős szorongásos zavarral küzdök, de akkor sem volt probléma ezzel, sosem. Az előbb néztem, maszturbáltam, mint ahogy mindig szokott ez menni, és az a nagy helyzet, hogy kb 10%-ig(a 100%-ból!) sem ment fel,

állni egyáltalán nem állt, nagyon du rva, ilyet még nem

tapasztaltam. Van valami condylomám is, ami már elég nagy, lóg a húgycsőnyílásomból. DE az orvos szerint attól nem lehet. Szerintetek?


2014. júl. 2. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:
27%
jó nőd lehet ha közbe vered a faszod
2014. júl. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezért nem áll fel,.mert már úgy is állsz neki,hogy meg vagy ijedve .A fejben van a gond,és nem a pö**öddel .
2014. júl. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!