Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez? asárnap jelentke...

Mi lehet ez? asárnap jelentkezett nálam a légszomj. Vasárnap még nem annyira de tegnap meg ma jobban. Lehet ez az időtől? Kissé aggaszt a dolog. Félek h valami súlyos dolog állhat a háttérben (daganat stb).

Figyelt kérdés
Mellkasom nem fáj, nem recseg, csak érzem, hogy néha mintha kevés levegőt szívnék be és még kell és vhogy nem akar elég lenni..

2014. júl. 8. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet jelentéktelen oka is, de súlyos is (pl valami kezdődő szívelégtelenség), fordulj szerintem orvoshoz, méghozzá gyorsan. Lehet köze az időjáráshoz is.
2014. júl. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
holnap megjelenek nála, mert meló miatt ma nemtudtam elmenni, am nem írtam ooda h 23 éves vagyok ápr volt vérvizsgálatom meg volt EKG-m is még kb 2 hónapja..mindent rendben mutatott akkor.
2014. júl. 8. 21:53
 3/7 A kérdező kommentje:
ma már kicsit jobban vagyok...voltam dokinál...végighallgatott..kopogtattott, semmit sem hallot vagy észlelt..2 hete volt EKG és tüdőszűrés..minden tiszta volt.
2014. júl. 9. 16:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet idegi eredetü is, lehet nagyon feszült vagy.
2014. júl. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1 hónapja új munkahelyen vagyok...szokott lenni zsákcipelés(igaz csak 25kg, de abból akár 2-3 tonna is egy nap) lehet el voltam szokva tőle -mármint a fizikai munkától-...hétfőn am nagyon fulladoztam, akk eszetln hőség volt...kedden is...tegnap már jobb volt vmennyire, meg ma is...nemtudom ha nem leszek jobban jövőhéten visszamegyek további vizsgálatokat csináltatni.
2014. júl. 10. 15:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy vagy? Jobban lettél? Pár napja nekem is ilyen panaszaim vannak.
2014. aug. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

szia kedves, hogy érdeklődtél...már rég elmúlt..néha még elő-előbukkant, de nem olyan intenzitással.

időjárás lehetett, meg stressz.

2014. aug. 15. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!