Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mire várhatok az urológusnál?...

Mire várhatok az urológusnál? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Pár napja apró kő szerű megnagyobbodásokat vettem észre a húgycsövem mentén, a pisilés mintha kissé lassabban menne, és a vége felé már elkezd csípni is. Mitől lehet ez? Azoktól a 'kövektől' félek a legjobban, ugye nem nagy para? Vagy azok eddig is ott lehettek, csak nem vettem észre? Hogyan zajlik egy urológiai vizsgálat?

2014. ápr. 15. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Az orvos biztosan ki fogja ezeket a kőveket tapogatni,tehát lehet valami zsírcsomók,mirigyek ezek,.Lehet hogy mindig is ott voltak ezek a csomó félék,csak most indultak fejlődésnek.A húgycsőved is kicsit kézzel talán széthúzza hogy ott minden rendben van.Minden panaszod mond el neki jó!!!


Lehet hogy kenetet vesz a makkodról,mert a húgycsőved fele vannak ezek a mirigyek,vagy csomó félék,ill lehet a húgycsővedből is mintát vesz,ezt valami fülcuccához hasonló eszközzel teszi.


A heréidet is áttapinthatja,esetleg prosztatát nézhet(ismerősőmnél néztek prosztatát,de ő tök más miatt ment el,nem fáj,csak ciki,de jobb ha üres a végbeled,meg néha jobb ha van váltó alsó,mert olyan érzése van mintha bakakilt volna,de nem fáj),meg vízelet vizsálatot.


De szerintem a húgycsővedre és ezekre a dudorokra fog összpontosítani a doki.Lehet valami mirigyek duzzadtak meg.

2014. ápr. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha konkrét panasz nélkül mész urologushoz akkor áttapintja a doki a heréket és prosztata vizsgálat szokott lenni,néha a húgycső nyilást széthúzza kicsit hogy az tiszta és kérhet vízelet mintát.
2014. ápr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még az is lehet hogy ez zsírmirigy.
2014. ápr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!