Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után mik a jó és...

Körülmetélés után mik a jó és rossz tapasztalatok? Jobb a szex? Nem roncsolódik a makk?

Figyelt kérdés

2014. júl. 11. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
A fedetlen makkodat minden mozdulatod irritálni fogja és 3 hónapig úgy tipegsz majd a fájdalomtól, mint a tojógalamb. Aztán persze felkérgesedik és hiába szopnak csodálatosan és hiába roppant össze a feszes punci, nem fogsz érezni belőle szinte semmit.
2014. júl. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
1-es most te körül vagy metélve vagy miről beszélsz. Nekem semmi gondom vele, én megvagyok elégedve vele maximálisan minden téren. Fitymaszükületem volt és először pici koromban csak azt akarták korrigálni, de ugy begyulladt, hogy a doki második körben körbemetélt, ez van.
2014. júl. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Hát igen ,akkora élvezetben sohasem lesz részük mint a fitymával rendelkezőknek . Ehhez még hozzá kell tennem,a bőr eltávolitásával több millió érző idegvégződés is elvan távolítva .Erről ugyan senki nem beszél,csak az előnyét hajkurássza .
2014. júl. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos van az az állapot, amikor MUSZÁJ a körülmetélést megcsinálni. Jó orvost kell választani és bízni benne.
2014. júl. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%

Amit #1 ír, az hülyeség.


Néhány napig fáj, de akkor sem annyira a seb, hanem az érzékeny makk. 4-5 nap után a járásban már semmi panaszt nem okoz.


A szex is menni fog. Ha nem így lenne, már komplett népek haltak volna ki évezredekkel ezelőtt.


Ha fitymaszűkületed van, nagy eséllyel műtét kell, a legtöbb esetben csak az segít.

2014. júl. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 sipekilaci válasza:
Sokkal hosszabb idő után durransz el. Nekem nagyon jó a szex.
2019. máj. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!