Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vérző anyajegy a péniszen....

Vérző anyajegy a péniszen. Mennyire kell rettegnem?

Figyelt kérdés
Van egy fél centi átmérője anyajegy a péniszemen (kívül, a fitymán), ami ma elkezdett kicsit vérezni. Nem fekete anyajegy, nem is dudoros, de ettől függetlenül félek. Amint tudok, azonnal megyek bőrgyógyászatre, de addig is kíváncsi vagyok rá, hogy mi lehet ebből... :S Eléggé meg vagyok ijedve. Mennyi az esélye, hogy rákos lesz valamim? Hogyan tudják leszedni erről a helyről biztonságosan? :(
2010. jan. 7. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát...Ez elég kérdéses lehet.Jó hogy megkérdezted mert lehet mások tudják rá a választ-->mert én nem.
2010. jan. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézessed meg bőrgyógyásszal. Az ötleteléshez minimum látni kéne.
2010. jan. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pajtás!


Ha rákos lenne, terjedne, burjánzana, ill. a környéke rend szerint gyulladt lenne, talán váladékozhatna is. Ez azonban -- mint írtad -- vérzik. Viszont az nem világos, hogy mi miatt kezdett el vérezni!? Mi történt vele?


Ha az megnyugtat, akkor előbb a bőr és nemibeteg gondozóba menj elsősorban, csak aztán a bőrgyógyászatra.


Egyik egykori ismerősömnek is uitt volt anyajegye, de nem zavarta. Am. mióta van az az anyajegy ott?

Ha tényleg zavar, lézerrel simán leszedik, de sztem ez nem olyan vészes így első blikkre. Ha te annak tartod, és továbbra is aggódsz, linkelj ki képet róla, mert látatlanban nem könnyű okosat mdani...


Ne aggódj addig, amíg nincs baj, a semmiből meg ne csinálj azt, Pajtás! :-)



Üdv: EE

2010. jan. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!