Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális hogy néha kijön egy...

Normális hogy néha kijön egy egy anyajegy? Most pl a szememen vettem észre vagyis a szemhéjamon de csak akkor látszik, ha csukva van. Mondjuk lehet hogy már ottvolt, de attól ak érdés még áll.

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális, gondolom fiatalka vagy még.., de igen normális, én 25éves koromig láttam h itt-ott megjelenik egy..ez bőrtípus függő..:)
2010. márc. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

lehet bőrrák miatt is. nekem is van egy csomó "új" anyajegyem, szoktam figyelni őket, és voltam bőrgyógyásznál is, szerencsére azt mondta h semmi probléma nincsen velük.


Elvileg akkor van a gond, ha az alakjuk változik.

2010. márc. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen,normális életed végéig kijöhetnek anyajegyek,biztos láttál már idősebbeket akiknek a kezén ilyen barna májfoltok jönnek ki,vagy ha valaki nagyon fehér bőrű és leég szeplős lehet,sajnos velem is ez történt a hátamon,sőt napfény hatására anyajegy is keletkezhet.Nekem is sok új kis anyajegyem van,sajnos elég anyajegyes vagyok,ami miatt rosszul is érzem magam,mert az átlag emberkéknek viszonylag kevés van,de ez genetika,ezt örököltem.
2010. márc. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!