Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kérlek vegyetek komolyan,...

MUSTANG-G kérdése:

Kérlek vegyetek komolyan, hetek óta stresszelek az ügyön! 15 éves fiú vagyok, a barátnőm 1,5 évvel idősebb, ahogy csak tudok szeretnék neki megfelelni, ámde akadt egy kis probléma. Folyt. Lent?

Figyelt kérdés
Eddig rengeteg volt a szex, és most (fél éve tart a kapcsolat szex-szel együtt) szex közben ellaposodok. és beparázok, egészségügyi gondokkal nem küzdöm, magamat ki tudom elégíteni, a barátnőm is engem a kezével, merevedésem van reggel is, és amikor izgalomba jövök. A szüleim azt mondták valószínű meguntam vele a szexet, így megy ez mindenhol egy idő után. Hiába változtatunk ezt-azt mégis bekövetkezik. Igazán nem értem most. Megnyugtattak, és adtak kamagra zselét, egy kis részét próbáltam csak, és azzal tökéletesen működött a dolog. Azt mondta édesanyám, hogy higyjem el nem adnának zselét ha lehetne tőle bajom, bér én aggódok az egészségemért. Barátnőmet tiszta szívemből szeretem, nem akarom lecserélni, ha működök, baromi jó vele a szex, és ezt biztan állítja ő is. Egy kétségbe esett tini. Szerintetek?

2014. júl. 14. 01:05
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
65%
szerintem egy darabig ne szexeljetek, akkor jobban kívánod majd talán,de elég gáz, ha 15 évesen így kiégtél
2014. júl. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Már próbáltuk, és berakásig megy is minden, de ráparázok érted?

Ez nem a kiégésről szól.

2014. júl. 14. 01:28
 3/22 anonim ***** válasza:
72%
15 évesen szex? Hova fajul a világ.
2014. júl. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Kérlek adjatok már valami tanácsot az első kommentelőn kívűl is..
2014. júl. 14. 01:32
 5/22 anonim ***** válasza:
Megbeszélted a szüleiddel??
2014. júl. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van a kiégésben. Túl sokat csináljátok. Szüneteltessétek mondjuk 1 hétig.

Ha ott vannak a szüleid (márpedig írtad h anyuddal beszélgettek ezekről) beszélj velük erről, ők valószínű többet tudnak segíteni/tanácsot adni, mint több száz ismeretlen ember.

2014. júl. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
65%
azért,mert túl korán kezdted,de megmondtam vagy két hétig ne dugjatok,és menni fog.:d
2014. júl. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon szépen köszi a válaszokat, dobom a zöldet értük!

Mit gondoltok, lehet bajom a zselétől?

2014. júl. 14. 01:40
 9/22 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy kis szünet tényleg nem árt. Egyébként felesleges ráparázni. A szex pedig nem csak a behatolást jelenti. Szexnek számít az orális izgatás is, a simogatás, a csók, az erotikus masszázs, stb. Próbáljatok ilyen téren kísérletezgetni, és mondjuk csak minden második vagy harmadik alkalommal próbáljátok meg a hüvelyi szexet.
2014. júl. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
A zseléről: nem tudom, nem hiszem, hogy bajod lesz tőle, de én nem használnám.
2014. júl. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!