Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Probléma ha egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma ha egy kapcsolatban a nő az idősebb?

Figyelt kérdés
Egy 25 éves férfiról és egy 35 éves nőről van szól.Hasonló tapasztalattal rendelkezők válaszát várom.Mint férfi mint női szemszögből egyaránt.
2013. nov. 8. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Részemről mindegy, hogy másoknál ki az idősebb. Az ő dolguk, ha nekik ez így jó. Én viszont nem kezdenék nálam idősebb nővel, még a velem egykorúak is "öregek" hozzám... :)
2013. nov. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem probléma, ha megvan az összhang akkor nem lehet semmi akadálya.
2013. nov. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem nőként ekkora korkülönbség már nagyon zavarna, így is 4 évvel vagyok idősebb a páromnál, és ez is szokott zavarni egy bizonyos mértékben. Ugyanakkor csak engem zavar, sem ő, sem körülöttünk senki más nincs fennakadva ezen, a szülei közül is az anyukája idősebb, de ott csak olyan 2-3 év a difi. Szóval szerintem felnőtt embereknél már nem probléma, ha a nő idősebb pár évvel, de azért tíz évnyi korkülönbség már kicsit soknak tűnik. Ugyanakkor, ha a pár jól érzi így magát, senkinek nem ártanak vele, mások meg nem szólhatnak ebbe bele.
2013. nov. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Köztünk csak 2 év volt mégis szétmentünk. 25 L 23 F

Gyerekes komolytalan pincsi volt hozzám képest, néha már szégyelltem mások előtt is amiket művelt. Nem illettünk össze.

Ez a korkülönbség akkor gáz ha a nő már családot akar a férfi pedig még nem. Mivel a férfiak később érnek ez könnyen előfordulhat ilyenkor szokott probléma lenni. Mert senki nem vesz rá egy pasit olyanra amit nem akar. Ha mégis sikerül annak meglesz a böjtje, szenvedni fog mindenki. Ha a férfi koravén vagyis a korosztályánál sokkal sokkal érettebb és másabb gondolkodású, vagy a hölgy elég link még vagyis összepasszolnak pillanatnyilag, akkor tudom elképzelni hogy működhet egy ilyen kapcsolat. Meg kell ismerni a másikat milyen a gondolkodásmódja, attitűdök, tervek, célok mit mikor stb..

2013. nov. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Mérlegelni fogok.Én egy kicsit arra hajlok,hogy úgy is kifórja a dolog magát.:)Ezt mondtam neki is.
2013. nov. 9. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!