Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van valamilyen homeopátiás...

Van valamilyen homeopátiás szer a szívinfarktus megelőzésére?

Figyelt kérdés
Túlhajtottam magam az utóbbi hetekben, rosszul alszok és bő 1 hete furcsa morajlásokat, lüktetéseket érzek szívtájon, néha szúr is mellkastájon. Sokszor, igaz enyhén szédelgek. Van olyan természetgyógyász szer, amit szedhetek, hogy megelőzzek egy esetleges szívinfarktust? 40 éves vagyok, sajnos elhízott (120kg). Ügyeletet a minap kihívtam, vérnyomás, EKG rendben. Mozgást erőltessem, vagy inkább pihenjek, amennyit csak tudok?

2014. júl. 16. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincsen erre homeopátiás, se természetgyógyász szer.


Mozgást ne erőltesd, de ne is pihenj. Finom könnyű mozgás (tehát pl séta), kizárólag addig, amíg már érzed, hogy elfáradtál, vagy előjönnek a mellkasi panaszok. Nem a nap közepén, hanem amikor hűvösebb van, reggel vagy 7-8-9 körül.


És egy TELJES KARDIOLÓGIAI KIVIZSGÁLÁS (nem ügyelet!!!), szívultrahanggal és terheléses EKG-val együtt! Ehhez háziorvos kell, aki beutaljon, és sürgősen/gyorsan menj el, mert a kardiológiára (ha tb-re akarod) majd várni kell, akár hónapokat. Sajnos abban a korban vagy, amikor az első szívrohamukat kapják a férfiak. Tessék odafigyelni!

2014. júl. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs rá homeopátiás szer. Első körben le kellene fogyni.
2014. júl. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Próbálok fogyni és csináltatok akkor egy teljes kardiológiai kivizsgálást.
2014. júl. 17. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!